Olay

22.01.2016 11:30

Značka Olay (u nás dříve známá jako Oilof Olaz) patří ke světovým lídrům v oblasti anti-ageing kosmetiky s omlazujícími účinky pro pleť. Založil ji chemik Dr. Graham Wulff v Jižní Africe počátkem 50. let 20. století. 

Vycházel ze zkušeností své ženy, které nevyhovovala v té době dostupná hydratační péče. Vyvinul pro ni tedy produkt, který pleť snadno vstřebávala, a zároveň ji chránil a zjemňoval. 

Značka Olay neustále přichází s výraznými inovacemi a zakládá si na tom, že při vývoji nových produktů zohledňuje přání a potřeby současných žen.

Kvalitní hydratační krém a přípravky pro každodenní čištění pleti  nesmí chybět v kosmetické výbavě žádné moderní ženy. 

Jen tak  bude naše pleť  vypadat stále svěží a působit mladistvě nezávisle na našem skutečném věku. 

Zasoutěžte si  s námi o balíčky  pro krásnou pleť od Olay.

 

 

Noční krém Double ActionCream Night
Noční hydratační krém Olay Double Action pečuje o pleť během její odpočinkové fáze v době vašeho spánku. Obsažené látky podporují přirozený regenerační proces pokožky, pomáhají obnovit její ochrannou vrstvu a brání úbytku vlhkosti. Vaše pleť bude okamžitě hladší a jemnější, po probuzení bude působit svěže a mladistvě. Krém je vhodný pro normální až suchou pleť, je nemastný, neucpává póry.

 

 

Čisticí gel Olay Essentials Face Wash
Pleťový gel Face Wash je vhodný pro šetrné každodenní čištění pleti. Obsahuje zklidňující výtažky z okurky a aloe vera. Je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Odličovací ubrousky Olay Essentials Wet Cleansing Wipes
Vlhčené ubrousky WetCleansingWipes jsou praktickým pomocníkem nejen na cestách. Snadno s nimi odlíčíte i voděodolný make-up nebo osvěžíte pleť kdykoliv během dne. Stejně jako čisticí gel ze stejné řady obsahují výtažky z okurky a aloe vera.

 

 

Více na www.olaycz.cz