Möller's

24.12.2020 13:38

   SOUTĚŽ JE UKONČENA!!!

Imunita, zdraví, kondice. To jsou slova, která nás v poslední době neustále atakují a připomínají, že zejména nyní bychom neměli zapomínat na své vlastní zdraví. A zdraví svých nejbližších.

Doplňky stravy nabízejí pro naše zdraví nejrůznější benefity. Firma Möller’s patří mezi nejstarší norské značky, založil ji v roce 1854 lékárník Peter Möller, a již od samého počátku se soustředila na výrobu doplňků stravy s obsahem omega 3 mastných kyselin, na rybí olej.

EPA a DHA (případně tuky z mořských ryb) mají pozitivní vliv na imunitní systém kardiovaskulární systém a také podporují zdravý vývoj kostí. Organismus je neumí sám vyrábět v dostatečném množství, musíme mu je dodávat. 

Skvělým zdrojem omega 3 mastných kyselin je rybí olej, doporučuje se jeho každodenní konzumace dospělým i dětem. 

Tyto zdraví prospěšné látky totiž zajišťují správné fungování mozku a mají vliv i na správný vývoj kognitivních funkcí,“ popisuje RNDr. Pavel Suchánek, výzkumný a vývojový pracovník Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).

Rybí olej Möller’s se získává z jater arktické tresky, přičemž ryby pochází výhradně z oblasti ostrovů Lofoty a Vesteraly nad polárním kruhem. Jsou vždy čerstvě uloveny a před výrobou nejsou játra ani 24 hodin stará. Díky tomu vzniká rybí olej té nejvyšší kvality.  Přípravky od Möller’s navíc obsahují vitaminy A, D a E, které podporují imunitu, zdraví zubů a kostí i správnou činnost zraku.

Jak chutná?

Z dětství si mnozí pamatují, že rybí olej nepatřil zrovna k vyhledávaným lahůdkám. Jenže doba se změnila. Značka Möller’s je oblíbená i proto, že její doplňky stravy dobře chutnají. Dokonce získala prestižní ocenění za „Výjimečnou chuť“ od Mezinárodního institutu chuti a kvality v Bruselu (ITQI), kde jsou v porotě i kuchaři ocenění michelinskou hvězdou.

Dobře tedy chutná klasický rybí olej Möller’s Natur, ale v nabídce jsou také ochucené rybí oleje s příchutí citronu, jablka nebo více druhů ovoce. Každý si tak denní dávku pro své zdraví může zvolit podle oblíbených preferencí.
Díky šetrnému složení a skvělé chuti mohou rybí olej Möller’s konzumovat i malé děti. Těm úplně nejmenším jsou určeny Želé rybičky s obsahem rybího oleje se skvělou malinovou příchutí.
Ale omega 3 mastné kyseliny jsou důležité i pro seniory a jejich zdravotní kondici, schopnost pohybu a výkonnost mozku. Značka Möller’s vyvinula speciální Rybí olej pro dospělé 50+ s citronovou příchutí