Mediderm

17.09.2020 15:51

SOUTĚŽ JE UKONČENA

 

SOUTĚŽMediderm

o tři balíčky zdravotnických prostředků napomáhajících léčbě lupénky a ekzému

 

Kůže je největší orgán lidského těla a velmi citlivě a viditelně reaguje na vše, co se v něm děje. Na vzhled pokožky a výskyt kožních problémů mají ale vliv např. i  znečištěný vzduch ve městech nebo dlouhodobý pobyt v prostředí s nízkou vlhkostí. 

Příznaky samozřejmě zhoršuje i stres, alergeny nebo detergenty, kterým je pokožka vystavena, nebo genetická dispozice. 

Pleť vyžaduje zkrátka citlivou a neustálou péči, protože jakýkoliv viditelný problém a komplikace se samozřejmě odrazí na naší psychice – záleží nám přece na tom, jak působíme na okolí – a to se zpětně zase projeví  opět na kondici kůže. Je to velký a nekonečný začarovaný kruh.

I zdravá ale citlivá, suchá a dráždivá pleť nám tak může způsobit hodně starostí, natož pak pokožka postižená lupénkou, ekzémy a atopickou dermatitidou. Taková kůže potřebuje nejen péči, ale i speciální ošetřování vybranými přípravky.

Řada Mediderm® byla vytvořena pro komplexní péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Nabízí úlevu od příznaků suchosti a svědění, které doprovázejí chorobně suchou pokožku. Mediderm® zajišťuje hloubkovou hydrataci kůže, její vyhlazení a zvýšení pružnosti. Zároveň omezuje a zmírňuje podráždění. Výrobky je možné aplikovat na nemocnou pokožku a také pro péči o velmi suchou a citlivou pokožku. Výrazně zlepší kvalitu života při zdravotních komplikacích.

Řada Mediderm zahrnuje krém ve třech variantách velikosti balení pro možnost přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám, šampon, emulzi do sprchy a koncentrát do koupele.