MaxSport

30.01.2018 19:50

Max Sport se představuje
Společnost Max Sport, výrobce zdravých svačinek pro aktivní sportující lidi, vznikla už v roce 2005. Ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu má jasný cíl – vytvářet a vyrábět kvalitní a zároveň cenově dostupné zdravé produkty pro každého. 

Tyčinky, snacky Max Sport vám pomohou v dodržování zdravého životního stylu, dodají vám potřebné nutriční látky, vitaminy & minerály, zrychlí regeneraci a připraví vás na nové výzvy.

V aktivní linii výrobků Max Sport najdete skutečně funkční potraviny, které jsou jednoznačně zdravější možností pro všechny, kteří chtějí žít naplno a potřebují vyvážený podíl bílkovin, cukrů a vlákniny ke zdolávání překážek a úkolů, ať už jsou kdekoliv, na sportovištích, při náročné práci nebo na dlouhých cestách. 

Součástí této linie je i několik druhů nápojů,Royal Protein Ice Coffee a Protein Shake s vysokým obsahem proteinů, bez přidaného cukru, umělých sladidel a barviv, s vlákninou a nízkým obsahem tuku.

V naturální linii klade Max Sport největší důraz na čistě přírodní produkty z nejkvalitnějších surovin. Proto jsou tyto produkty nejoceňovanějšími nejen mezi zákazníky, ale i na různých světových potravinářských veletrzích. 

Nechybí i stále oblíbenější veganské a bezlepkové snacky, plněné raw tyčinky v různých příchutích a také dva druhy obědových nebo svačinových těstovin, Organic Protein Pasta, ideálních pro ty, kteří chtějí extra proteiny a těstoviny s nízkým glykemickým indexem. Jsou bez lepku a laktózy – z fazolí nebo soji a vody.

Dětská linie Fit Kid je vytvořená ve spolupráci s odborníky na dětskou výživu a nabízí dětem zdravější alternativu k běžným sladkostem. Zachutná jim, a dodá i kvalitní nutriční hodnoty tolik potřebné k jejich vývoji.

 

Tři balíčky zdravých a chutných produktů Max Sport čekají na tři výherce naší soutěže. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat na soutez@lady-in.cz do 31. 1. 2018

Soutěžní otázka: 

V kolika příchutích je vyráběná tyčinka Raw Juicer? 

a)  9               b)  5                c)  3

Odpověď naleznete na  www.maxsportnutrition.com/cz/produkty