Maxi vita

11.12.2021 16:59

SOUTĚŽ JE UKONČENA

o 3 balíčky stick pack Magnézium, Vitamin C a Energy Power a MaxiVita Horký nápoj 

Období nachlazení, viróz, kašle a rýmy je tady. Nikdo si v něm nelibuje, naopak, všichni se snažíme projít touto dobou, pokud možno bez újmy. I když se však budeme intenzivně chránit, otužovat a posilovat svou kondici, pomoc v podobě posílení imunity a dávek vitaminů rozhodně nikomu neuškodí.

Ne že by nebylo z čeho vybírat. Ale co vyzkoušet MaxiVita STICK PACK a některý z horkých nápojů MaxiVita Herbal?

MaxiVita STICK PACK nenabízí klasické vitaminové tabletky, jednorázové balení v praktickém sáčku s denní dávkou potřebných minerálů a vitaminů pomůže zvýšit kondici a ochranu před vlezlými podzimními komplikacemi. Obsah sáčku se dá jednoduše podle potřeby vsypat do úst a není nutné jej zapíjet. Díky příjemné ovocné chuti a snadnému užití se tak MaxiVita stick pack MAGNEZIUM, VITAMIN C či ENERGY POWER dají aplikovat kdekoli.

Kondici a imunitu si v tomto náročném období můžeme posílit i horkými vitaminovými nápoji MaxiVita Herbal Horké nápoje. Obsah sáčku zalitý horkou vodou prohřeje celé tělo a navíc nabízí dávku účinných a podpůrných látek jako je vitamin C, zinek, extrakty z brusinek, rakytníku, echinacey apod.

O co soutěžíme

MaxiVita Magnezium 400 mg.  Vyšší dávka hořčíku přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správné činnosti svalů a nervové soustavy. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, potřebného pro tkáně lidského těla a vitaminy skupiny B přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

MaxiVita Vitamin C komplex s acerolou, šípkem a zinkem je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.|Obsahuje přírodní komplex vitaminu C, zinku, extrakt z aceroly a ze šípku.

MaxiVita Energy Power podporuje organizmus s pomocí taurinu, vitaminů, extraktů z ženšenu a guarany, které mají příznivý vliv na fyzickou i psychickou vitalitu, mírní pocit únavy a vyčerpání.

Kolekci posilujících přípravků doplní i MaxiVita Herbal Horké nápoje

MaxiVita Herbal Horký nápoj zázvor 

Obsahuje přírodní extrakty ze zázvoru (65 mg) a rakytníku, které jsou významnými antioxidanty.

MaxiVita Herbal Horký nápoj brusinka 

Zahřeje a prospívá močovým cestám. Může podporovat tělo v ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím.

MaxiVita Herbal Horký nápoj echinacea 

Zahřeje a posílí organismus obsahem extraktů z echinacey (100 mg) a aceroly, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Obsahuje vitamin C a zinek.