Mavala4

20.06.2017 11:59

Ruce si zaslouží důslednou péči. Konec konců, patří k nám a jejich upravenost nebo neupravenost o své majitelce hodně prozradí.

Základem je vedle pravidelné manikúry také pečlivé nalakování nehtů – podle individuálního vkusu a povahy práce. Laky Mavala MINI Color splňují požadavky milovnic barevných nehtů bezezbytku a to už padesát pět let!

MAVALA MINI Color kdysi způsobily revoluci v péči o ruce, a úspěch malých lahviček s lakem na nehty na rozdíl od mnoha jiných kdysi oblíbených produktů dál trvá. Prodaly se jich už milióny a stále si s nimi radost dělají ženy na celém světě.

MAVALA MINI Color se objevily poprvé ve stejné době jako minisukně. Zrodily se ve švýcarské Ženevě, poprvé se představily v Paříži. A čím dobyly svět? Zábava, praktické rozměry, barvy a důvěryhodnost prověřené značky – to všechno jsou atributy, které spolu s cenou dovolují ženám měnit podle libosti svůj vzhled, aniž by tím příliš zatížily peněženku.

Škála barev se neustále doplňuje podle aktuálních trendů, jednoduchá aplikace a dlouhodobá odolnost – to vše je součást jejich úspěchu. 

 

O CO SOUTĚŽÍME

MAVALA MINI Color – kolekce čtyř laků na nehty ve čtyřech žádaných barvách 5 ml za 149 Kč

MAVADERMA – je výživný olejíček obohacený proteiny. Podporuje růst zdravého a pevného nehtu. Udržuje kůži pod nehtem vláčnou, zlepšuje její pružnost

 

TIP

Lidský nehet vyroste 2-3 mm za měsíc a běžné délky dosáhne od lůžka po 4 – 5 měsících. Švýcarská kosmetická společnost MAVALA se specializuje na ochranu, ošetření a výživu nehtů a rukou a proto se zaměřila i na místo, kde se nehet „rodí“, na nehtové lůžko

Použití: po manikúře a nalakování naneste Mavadermu na kůži v místech, kde nehet vyrůstá a krouživými pohyby vmasírujte. Pokud se rozhodnete po aplikaci Mavadermy nehet lakovat, pak očistěte napřed nehet bezacetonovým odlakovačem MAVALA. (100 ml 489  Kč).

 

Chcete vyhrát? 

Zašlete odpověď na soutěžní otázku na soutez@lady-in.cz do 19. 6. 2017. Můžete se stát jedním ze tří vylosovaných výherců

 Soutěžní otázka 

Jaký název nese nejnovější kolekce laků Mavala Mini Colors?

a)  Color Inspiration

b)   Hot Summer

c)  Sunny Days

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE 

 

Škála barev se neustále doplňuje podle aktuálních trendů, jednoduchá aplikace a dlouhodobá odolnost – to vše je součást jejich úspěchu.