Mavala3

09.02.2017 17:30

MAVALA, specialista v péči o krásu nehtů, nabízí kompletní sadu přípravků řešících snad všechny nehtové problémy a také péči o ruce. 

Její portfolio je velmi rozsáhlé a vedle řady ošetřujících a pečujících přípravků i laků na nehty nabízí v současné době také linii, jež hýčká naše nohy.

Co svědčí rukám  

Kůže rukou je neustále vystavena nepříznivým vlivům, působení vlhka, chladu, i horka. Kdo by se pak divil, že pokožka, vzhledem k nevhodné péči a aktivnímu dennímu životnímu stylu, začíná rudnout, vysušovat se a praskat.

Ruce mají samozřejmě vlastní přírodní ochranu. První bariérou je hydrolipidní film, který za normálních okolností slouží jako přírodní ochrana proti běžným klimatickým změnám. 

Tato tuková bariéra je však limitovaná prostředím. Kolikrát denně si ruce umyjete mýdlem, které sice kůži čistí, ale vysušuje? Kolikrát změníte prostředí natolik, že střídáte intenzivní působení chladu a horka, aniž ruce chráníte rukavicemi? Málokdo si s tím láme hlavu. Proto je nezbytné každý den obnovovat přirozený ochranný film pomocí doplňkových přípravků, aby byla kůže v kondici a zbytečně se nevysušovala.

O CO SOUTĚŽÍME?

Mavala DUO Mava+ 50ml + Lip Balm 4,5g

Komplet obsahuje

MAVA+ Intenzivní péče o ruce

Mimořádná denní péče pro velmi suché a namáhané ruce. Speciální formule MAVA+ tvoří na povrchu pokožky ochranný film a poskytuje jí tak zvýšenou hydrataci a ochranu před chladem, větrem a dalšími nepříznivými vnějšími vlivy. Obsahuje rostlinný komplex s výtažkem z olejových semen, který posiluje kožní bariéru a tlumí podráždění, zarudnutí a popraskání kůže. Bambucké máslo zjemňuje a vyživuje pokožku. Při pravidelném dlouhodobém užívání vaše ruce pocítí všechny klady pečujícího přípravku MAVA+ - zklidnění, zjemnění a zvláčnění pokožky rukou. Neparfémovaný.

Mavala Lip Balm

Pěstící balzám na rty. Stejně jako ruce, jsou i rty někdy při péči o pleť popelkou. Chlad a UV záření jim příliš nesvědčí. Rostlinné složení obohacené o oleje slunečnicových semínek, vitaminy a minerály z meruňky rty chrání a zjemňuje. Aloe vera a bambucké máslo navíc rty regeneruje a hydratuje. Přípravek chrání před příliš intenzivními slunečními paprsky a nabízí rtům SPF 10. Je určen pro každodenní použití i k prevenci. Aplikujte kdykoliv při pocitu suchých rtů.