L'Oréal soutěž (2.)

13.02.2016 11:48

 

   Serioxyl nabízí profesionální péči, která efektivně bojuje s řídnutím vlasů již od prvních příznaků!

Vlasy se neustále obnovují, každý vlasový folikul, ze kterého rostou, má svůj vlastní životní cyklus. Většina z nás má v průměru na hlavě 100 000 až 150 000 vlasových folikulů. Každý z nich vyprodukuje za svůj život přibližně 25 vlasů, které vždy po 4–5 letech vypadávají. Denně nám vypadne zhruba 60 až 100 vlasů.  Jakmile z nejrůznějších důvodů vypadne vlasů víc, po čase porost viditelně prořídne.

Řídnutí vlasů patří k největším problémům s vlasy, a to jak u mužů tak i u žen. Příčiny mohou být různé – dědičnost, stres, výživa, zdravotní problémy, léky nebo i okolní prostředí.

Nejvýraznějšími příznaky řídnutí jsou samozřejmě menší hustota a objem, ale také ztenčení a křehkost vlasových vláken. L´Oréal Professionnel nabízí řešení – nový profesionální program SERIOXYL. Může dodat vlasům žádoucí hustotu, ale také posílení vlasových vláken a stimulaci vlasové pokožky.

 

SERIOXYL nabízí kompletní program pro zvýšení hustoty vlasů a jejich posílení.

Výzkumné laboratoře L´Oréal nedávno objevily, že existuje ještě další fáze života vlasu, nazvaly ji neogenní, neboli fáze spánku.

Je to období, které předchází anagenní, růstové fázi vlasů. Tato fáze spánku může trvat od 3 měsíců až do 10 let. Čím déle trvá, tím pomalejší je aktivita růstu vlasu.

Tato fáze spánku může být stimulována a zkrácena buď mechanicky (reaktivací mikrocirkulace) nebo speciální molekulou (jako je například Stemoxydin nebo Neohesperidin).

Služby a produkty SERIOXYL využívají oba způsoby – jak molekulární, tak mechanickou stimulaci pro boj proti příznakům řídnutí vlasů.

Co řada SERIOXYL obsahuje?

Balíčky péče na doma pro okamžitý efekt hustoty

Jedná se o 2 balíčky péče určené pro potřeby buď přírodních nebo barvených řídnoucích vlasů. Oba balíčky obsahují šampon, zhušťující péči a zhušťující pěnu. Cena kompletu je 869 Kč

Sérum pro okamžité posílení vlasového vlákna THICKER HAIR

Zvětší průměr vlasového vlákna, protože posílené vlasové vlákno = hustěji vypadající vlasy. Využívá technologii INTRA–CYLANE. 

Kúra pro zvýšení hustoty vlasů DENSER HAIR

Zvyšuje hustotu vlasů s unikátními výsledky, až 1700 nových vlasů za 3 měsíce. Využívá technologie STEMOXYDINE 5% a NEOHESPERIDIN.