Lirene3

02.02.2020 12:31

Soutěž je ukončena!

Dokonalá pleť díky práci vědeckých laboratoří Lirene! Kosmetika Lirene je inovativní, efektivní a každý výrobek je podroben vícestupňovým testům. Díky tomu je bezpečná a v péči o pokožku i vysoce účinná.

Lirene představuje moderní a inovativní produkty, neustále sleduje zajímavé a užitečné trendy péče o krásu, vlastní laboratoře vytváří originální výrobky, které nekopírují ostatní. Dermoprogramy, zaměřené na nejčastější problémy pleti nabízejí např.Čistící program, který je důležitý pro správné a zdravé fungování pleti, Healthyskin+ péči pro jakkoliv problematickou pleť, Hydratační a Hyaluronovou péči, přípravky zacílené na vrásky i pleťové masky.

O co soutěžíme

V balíčku od Lirene naleznete užitečnou trojici přípravků v hodnotě 407 Kč, které se postarají o dokonalé vyčištění mastnější pleti a udržení její kondice. Pokožku nechávají čistou, nepodrážděnou a připravenou pro následnou péči.

Micelární vodu s Aloe vera pro každý typ pleti, která zajišťuje důkladné čištění obličeje a oblasti očí. Pleť zbaví make-upu a nečistot a díky jedinečným vlastnostem pokožku hydratuje, obnovuje a regeneruje. Aloe vera navíc zmírňuje záněty a přípravek je tak vhodný i pro citlivou pokožku.

Peeling na obličej – s mátou a bambusovým uhlím, které odstraňuje přebytečnou odumřelou pokožku, snižuje viditelnost pórů, černých teček a přebytečného mazu a zanechává pleť hluboce vyčištěnou. Mátový extrakt pokožku osvěží a přináší ji úlevu.

Lirene čistící jíl, který při každodenním použití reguluje mazové žlázy a snižuje výskyt výrazných pórů. Extrakt z leknínu, lotosu a bambusu tvoří vysoce hydratační komplex a podporují odpočinek a relaxaci pokožky.