Labeta3

30.06.2020 14:37

SOUTĚŽ JE UKONČENA


 

Zavařujete ovoce, vyrábíte džemy, nakládáte zeleninu? Dnes můžete získat balíček pomocníků pro domácí zavařování a zpracování a úrody. 

Pro ty, kdo se už těší na plnění skleniček podle tradičních rodinných receptů, nebo i pro ty, kdo při tomto domácím tvoření rádi experimentují s chutěmi.

       


Domácí zavařování je skvělý koníček a stále častěji mu propadají i ti, kdo by si ještě před časem přípravu „obyčejného“ džemu ve vlastní kuchyni neuměli ani představit. Ovšem Višňový džem v čokoládě, to je něco docela jiného.  

Můžete zkoušet nové džemy, marmelády, sirupy i kompoty, marinády, čalamády, nakládané okurky nebo domácí hořčice. Každý si snadno najde prostor pro tu svou nejlepší dobrotu.

Tip! Už jste vyzkoušeli Ovocný pektin? Je to citrusové zahušťovadlo pro poctivé džemy a marmelády, které je 100% rostlinného původu a bez jakýchkoliv aditiv. Obsahuje pouze citrusový pektin a zpracujete s jeho pomocí 1 kg ovoce. Mnoho zajímavých receptů najdete na www.labeta.cz
 

O co soutěžíme?

Labeta si pro vás připravila kolekci přípravků, které budou dobrými pomocníky při zavařování sladkých, slaných i kyselých pochoutek a pomohou při zpracování letního ovoce i zeleniny. 

Výherce získá balíček toho nejlepšího se sortimentu Labeta, který bude obsahovat želírovací cukry, přírodní želírovadla, přípravky pro nakládání zeleniny, hořčičné semínko, konzervační pomůcky, kyselinu citrónovou a další oblíbené produkty.

Když správně zodpovíte naši soutěžní otázku a odpověď pošlete na soutez@lady-in.cz do 30. června, třeba se na vás usměje štěstí při losování. Tři výherci mohou celé léto opravdu úspěšně se zavařováním experimentovat. S Labetou máte raz dva zavařeno.

 

Otázka

Pro jaký druh ovoce má Labeta svůj želírovací speciál:

a/  pro jahody

b/  pro citrusy

c/ pro peckoviny

Nápovědu a mnoho zajímavých receptů najdete na www.labeta.cz

 

Výherci  soutěže

Jiřina Hellerová, Králův Dvůr        Oldřich Bureš, Svitavy                  Anna Kovaříková, Oleško