KupKosmetiku.cz

19.04.2020 23:35

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!

Vezměte beauty péči do vlastních rukou! Důkladné mytí je základ. Ale co dál?  

Na to, co se u nás i ve světě dnes děje, nebyl připraven asi nikdo. Snažíme se ale s novou situací vyrovnat, dodržujeme karantény, pracujeme, byť v upraveném režimu, vaříme, uklízíme, zkrátka fungujeme. Ovšem psychika, ale i náš zevnějšek tak může dostat pěkně zabrat! Kadeřnictví, pedikúry i manikúry jsou zavřené a tak je třeba vzít i tuto část našeho života do vlastních rukou. 

Nabízíme vám soutěž o několik produktů, které se v této době opravdu hodí a s jejichž pomocí trochu relaxujeme a pookřejeme. Potřebujeme to!

   

O co soutěžíme?

 

Důkladné mytí je základ. Přípravek na ruce i tělo – šetříte tak peněženku i přírodu. Mycí gel s antibakteriálními účinky Australian Bodycare Body Wash má osvěžující efekt, obsahuje australský olej Tea Tree, efektivně čistí pokožku, aniž by ji vysušoval. 

Antibakteriální olej Tea Tree obnovuje přirozenou ochranu a brání nechtěnému růstu bakterií. Obsažený glycerín dodává vlhkost. Díky šetrnému pH je přípravek vhodný pro všechny typy pokožky. Vůně oleje zmizí po aplikaci, ale účinné složky zůstávají aktivní delší dobu. Ideální a universální!

 

Sebamed Urea

Zklidňující krém na ruce. Příznaky suché pokožky, např. pocit napjaté kůže nebo dokonce pálení či svědění zklidní a dokonale zhydratuje krém na ruce Sebamed s 5% ureou.

Obsahuje i zklidňující bisabolol a panthenol podporující regeneraci. Alantoin působí pozitivně na jemnost a pružnost pokožky. Lipidový komplex s avokádem a extraktem z olivového oleje podporuje obnovu lipidů.

 

Lirene Péče o ruce 2 fázová

(peeling a maska)

Dvoufázová péče pro sametově jemné ruce. Unikátní kombinace vyhlazujícího a exfoliačního gommage peelingu s regenerační maskou v rukavicích obnovuje hebkost a jemnost pokožky rukou.

Peeling odstraňuje odumřelé části pokožky, maska dlouhodobě hydratuje. Obsahuje ureu, kyseliny AHA, bambucké máslo a makadamiový olej.

 

Catrice Lak na nehty

Domácí úklidové práce jsou teď častou volnočasovou aktivitou, bohužel ale vzhledu pokožky rukou neprospěje.

Udělejte si trochu času na manikúru a lakování. Určitě vám takový krok trochu zvedne náladu. V řadě odstínů Catrice laků si může vybrat každý. Jeden z nich výhercům pošleme.