KLIER

01.11.2017 22:13

Vyhrajte dárkovou poukázku na kadeřnické služby v salonech KLIER  

Mnoho žen si neví rady s účesem, ale také s jeho barvou. Nevhodný odstín vlasů nosí blondýny, tmavovlásky i zrzky, a přitom někdy stačí jen ztlumit nebo projasnit barvu, aby byl výsledek daleko přirozenější a lichotivější. 

Co radí odbornice Soňa Kozelková ze sítě kadeřnických salonů KLIER?

Jindy postačí malá změna účesu a jeho celkový vzhled majitelku výrazně omladí. Vhodnou volbou je ofina. Může být variabilní a sluší téměř každému. Může být i dobrým maskovacím manévrem: zakryje vrásky, akné, sníží vysoké čelo a navíc zvýrazní oči.
K její údržbě potřebujete stylingové přípravky, které úpravu účesu usnadní – suchý šampon nebo pudr na vlasy, lak a na pročesání í tupírovací hřeben. Ale majitelky vlnitých vlasů by se měly ofině raději vyhnout, úprava je v tomto případě velmi náročná, vlnité vlasy se ve vlhku chovají nepředvídatelně a často navzdory stylingovým přípravkům.

Ofiny podle typu obličeje

Krátká ofina: odhalí nesouměrnosti
Hodí se pro oválné a souměrné obličeje, nesouměrnosti se naopak zvýrazní. Ofinu můžeme vyfoukat nebo nechat nedbale uschnout a docílit tak rozverného veselého vzhledu.

Hustá a tupá ofina: zamaskuje vysoké čelo a další nedostatky
Hodí se pro oválné obličeje s vysokým čelem. Tupou ofinu je třeba vyfoukat, aby vše sedělo. Péči věnujte i pravidelnému zastřihování, nedokonalost a nedbalost je hned viditelná a navíc mohou přesahující vlasy zasahovat do očí.

Patka: ofina, kterou můžete snadno schovat
 Patka je vhodná téměř pro všechny, tedy i pro kulatý typ obličeje. V delší variantě má patka schopnost kulatý obličej zužovat. Zapomeňte ale na pomoc fénu a kulatého kartáče, volume efekt kulatému obličeji neprospívá, spíše naopak. Lepší je nechat vlasy volně splývat. Pokud je patka delší, můžeme ji natočit, zafixovat a propojit s ostatními vlasy. Chcete ji schovat? Vyčešte vysoký culík a patku skryjte do vlasů.

Prostříhaná ofina: mění kontury obličeje
Ofiny s prostřihem uprostřed jsou dobrou volbou pro obličeje, které se rozšiřují na spáncích. Prostřih protáhne obličej a boky ofiny schovají ostré či kulaté hrany obličeje.

 
Společnost KLIER je rodinným podnikem, sítí s více než 1 600 kadeřnickými salony v 5 evropských zemích. V České republice je společnost reprezentována třemi značkami Klier, CUT&COLOR a nyní také novým luxusním salonem Colour Lounge.
V kadeřnických salonech KLIER si můžete nechat zastřihnout ofinu ale i změnit barvu vlasů, užít si masáž hlavy nebo úplně změnit svůj účes, když vás ten starý už přestal bavit.
Po změně účesu touží mnoho žen, ale jen málo z nich se k ní nakonec odhodlá. Toužíte i vy po změně účesu, ale nechcete podstoupit radikální zkrácení vlasů? Nevíte si rady s barvou vlasů? S výhrou v soutěži máte jedinečnou možnost udělat rázný krok k důkladné změně.