Kiels

01.09.2016 00:26

SOUTĚŽ JE UKONČENA

 Hrajte o tři přípravky Cactus Flower&Tibetan Ginseng Hydrating Mist

 

O co soutěžíme

O novinku od Kiehl's: Osvěžující sprej na obličej Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist, obsahující výtažky z kaktusového květu a kořene rozchodnice, které čistí a hydratují pleť.

Sprej využívá hydratační sílu kaktusových květů a schopnost kořene rozchodnice zadržovat vlhkost. Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist se dá snadno aplikovat kdykoli a kdekoli. 

Obsažené výtažky z přírodních ingrediencí pleť ihned po aplikaci hydratují, zklidňují a čistí.

Univerzální formuli pleťového spreje Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist můžete použít ke zklidnění a intenzivní hydrataci pleti nebo jako finiš, který zanechá příjemný dotek a dokonale osvěží. 

Sprej se rychle vstřebává a dá se použít kdykoliv během dne. Po aplikaci je pleť hebká a pružná, o svěžest a revitalizaci pečují obsažené esenciální oleje – levandulový, pelargoniový a rozmarýnový.

 

Přípravek nabízí uchovávání přirozené hydratace i v nejextrémnějších podmínkách. Osvědčuje se tedy v klimatických prostředích s malou vlhkostí ale např. i při letu letadlem. Vyvinutá formule působí po dobu 8 hodin.

Osvěžující hydratační sprej Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist můžete pro osvěžení a povzbuzení pleti snadno aplikovat kdykoli a kdekoli!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Které ingredience mimo jiné obsahuje novinka od Kiehl´s Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist?

a) Kofein a výtažek z cypřiše

b) Výtažek z kaktusových květů a kořene rozchodnice

c) Zpevňující směs proteinů a výtažek z lněného semínka

 

Ze správných odpovědí na soutěžní otázku, které zašlete do 31. 8. 2016 na soutez.kiehls@lady-in.cz vylosujeme tři. Výherci si pak mohou zajímavou novinku vyzkoušet na vlastní kůži.