Hyaluron N-Medical

20.11.2018 09:20

 

Kyselina hyaluronová se v posledních letech stala jednou z nejdůležitějších složek všech kosmetických přípravků určených k péči o mladistvý vzhled. Méně známé je, že je potřebná nejen pro krásu, ale i pro celkové zdraví a kondici.

Kyselina hyaluronová je běžnou součástí lidského organismu. Bohužel její množství i schopnost přirozené produkce s věkem ubývá. Pleť je sušší, křehčí a tvoří se na ní vrásky. Suchost se projevuje i v oblasti sliznic a očí.

Velmi oceňovanou vlastností kyseliny hyaluronové je schopnost hydratace pleti. Toho využívají jak pleťové krémy, tak i oblíbené implantáty k vyplnění vrásek. Kyselina hyaluronová pohltí velké množství vody, oblast se hydratuje, regeneruje. 

Všechny tyto přípravky působí na povrchu a těsně pod povrchem kůže.

O opravdu hloubkovou hydrataci a výživu buněk celého těla se dokáže postarat Hyaluron N-Medical, tedy kyselina hyaluronová určená pro vnitřní užití. Podle doporučeného dávkování se kapky přípravku přidávají do vody nebo džusu. Hyaluron N-Medical obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové (1 ml = 20 mg).

 Kde působí?

Vrásky a ochablá pokožka, jejichž projevy jsou známkami úbytku kyseliny hyaluronové.

Suchá svědící pokožka, pravidelná hydratace doplněním kyseliny hyaluronové snižuje svědění pokožky, odstraňuje její přílišnou suchost.

Sliznice – kyselina hyaluronová vytváří mechanickou ochrannou bariéru pro sliznice těla (močový měchýř, ženské intimní partie).

Klouby – první příznaky potíží při chůzi jsou příležitost pro doplnění a vyživení kloubů, budete je v životě ještě potřebovat.