Horoskop na týden 20. 1. – 26. 1

18.01.2020 12:37

Beran 21. 3.– 20. 4.

Odvážným bude přát štěstí a budou k sobě přitahovat davy obdivovatelů. Všechno sice nepůjde úplně hladce, ale váš život bude i přesto velmi vzrušující, což samozřejmě uvítáte. Najděte si mezi večírky a milostnými schůzkami občas chvilku jen pro sebe, abyste si mohli vyjasnit, co je opravdu důležité a co můžete hodit za hlavu.

 

Býk (21. 4.– 20. 5.)

To, co skutečně potřebujete, si kupte nebo jinak sežeňte sami a na nikoho se nespoléhejte. Budete spokojení a většina vašich přání se rychlé splní. Nezapomeňte doplnit zásoby potravin a všeho, co je třeba pro správný chod domácnosti. Tím nejcennějším, co můžete v tomto příznivém období získat, jsou noví přátelé.

 

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Náklady na energie k organizování nejrůznějších oslav a večírku z vás budou jen sršet. Můžete očekávat návštěvy známých a příbuzných. Také váš milostný život bude hodně vzrušující – ale pozor, nedomlouvejte si na jeden den víc než  jedno schůzku! Případné pochybnosti v sobě nedávejte znát a tvařte se sebejistě.

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Možná se budete ještě chvíli snažit vylepšovat svou pověst nebo konečně řešit dosud nevyjasněné vztahy se svým protějškem. Místo vzpomínek a idealizování minulosti byste se ale měli dívat dopředu. Po víkendu už budete mít naštěstí ve svých citech jasno a sami se rozhodnete, s kým budete nyní trávit volné chvíle.

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)
Milá společnost vám prospěje, chovejte se nenuceně nesnažte se vyvyšovat nad ostatní. Dbejte na to, abyste nezranili city člověka, který to s vámi myslí vážně. Pracovní plány zkuste přizpůsobit představám nadřízených a nepouštějte se do ničeho na vlastní pěst. Uvědomte si, že musíte i přiměřeně odpočívat

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Všechno vám bude vycházet přesně podle vašich představ a okolí vás bude obdivovat a chválit. O víkendu byste se měli vydat na menší výlet a seznámit se s novými lidmi. Zaujme vás velmi temperamentní člověk, se kterým si skvěle porozumíte. Bude to dobrý a chápající přítel, jakých je dnes málo, tak si ho hýčkejte

 

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)
Cestování a zimní radovánky ve městě i na horách budou balzámem pro vaše tělo i duši. Pohodu však může pokazit žárlivá scéna s partnerem, ke kterému jste měli až dosud absolutní důvěru. Když se ale rozhodněte k radikálnímu řešení nastalé situace, v klidu si spolu promluvte a pokuste se všechno rozumně vysvětlit.
  

Štír (24.10. –22. 11.)

Zdá se, že jste vzali věci za špatný konec a teď se začínáte děsit následků. Zeptejte se včas svého protějšků na jeho pocity a berte ohled na jeho přání. Mnoho věcí se dá napravit nebo udělat znovu, A to dokonce mnohem lépe než předtím. Stačí, když každý z vás trochu ustoupí a uvědomí si, co je v životě opravdu důležité.

 

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Dá vám to ještě trochu námahy, abyste drželi krok s ostatními, ale už o víkendu se dostanete do lepší kondice a začnete vidět svět z té hezčí stránky. S láskou nebudete mít žádné starosti, protože váš krásný vztah nemůže nikdo zvenčí ohrozit. Jestliže jste se zatím zamilovali, rychle to napravte, nebudete litovat.

 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


S rodiči byste měli jednat s ohledem na jejich názory a nové informace dávkovat po troškách. Budou vás lákat věci neznámé, tajemné a nebezpečné. Pohled zblízka může být ale velkým zklamáním a může vás nadlouho odradit od dalšího průzkumu terénu, což by byla chyba. Najdete totiž věci, které budou stát za to

 

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Vás lásky čas přichází snad trochu opožděně, ale přece! Seznámit se můžete kdekoliv, ale největší šance budete mít na zábavách, diskotékách a večírcích. Jakmile o vás někdo projeví zájem, budete chtít hodit všechno za hlavu a věnovat se pouze jemu Daleko prozíravější ovšem bude postupovat pěkně pomalu a opatrně.

 

Ryby (20.2.– 20.3.)

Všechny milostné starosti snadno vyřešíte při debatách s dobrou kamarádkou nebo kamarádem. Doma budou tolerovat vaše nálady a úlevy, ale v žádném případě byste to neměli přehánět. Pokud si naděláte zmatek ve vztazích ke svým nejbližším, budete to jen těžko a za cenu přílišné ztráty energie napravovat.