HOROSKOP na týden od 9. – 15. 3.

08.03.2020 11:08

Ryby a flirt

Lidé narození v tomto země znamení jsou až na malé výjimky bytostí nesmělé a plaché, své sympatie dávají na odiv velmi opatrně. Povrchní flirtování je jim cizí, stejně jako rafinovaného milostné triky a svádění.

Přesto ryby působí velmi přitažlivé a umí nenuceně zdůraznit všechny své půvaby. Rády se nechají svádět a dobývat a málokdy dokážu říci NE.

Pokud mají o někoho zájem, přiblíží se k němu nenápadně a pomalu ho ovládnou. Z bitevního pole odcházejí jako vítězové, aniž by bojovali, což je pro jejich okolí zcela nepochopitelné.

 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dodejte si odvahu a udělejte první důležitý krok sami. Váš život je dost jednotvárný, tak ho zkuste změnit – kupte si něco nového na sebe, prostudujte si pár knížek o chování a vystupování a začněte na sobě pracovat. Výsledky se dostaví brzy, ostatní si vás konečně všimnou a budu si vás vážit. Jen pozor na nafoukanost

Býk (21. 4.– 20. 5.)

V zaměstnání díky úsměvu a několika v pravou chvíli proneseným komplimentům získáte spojence, kteří za vás dokonce hodně věcí udělají sami. Neurčité obavy týkající se milostného vztahu v žádném případě nepodceňujte, ale naopak se je snažte rozluštit a včas podniknout kroky, které situaci změní ve váš prospěch.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Společenské pracovní vztahy navazujte pomalu a hlavně s rozmyslem. Raději stojte ještě nějakou chvíli v pozadí a pečlivě sledujte chování ostatních, než abyste se zapletli do nepříjemnosti a skandálů. Starší kolegové vám budou ochotně radit, ale nespoléhejte se jenom na ně a pilně získávejte další informace studiem.

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Pokud chcete mít úspěch a zvítězit nad svými soupeři, musíte dělat všechno naplno a opravdu důkladně. Vyzkoušejte si štěstí především v oblastech, které vás už dlouho lákají. Jakákoliv změna bude pro vás prospěšnější než nekonečné váhání a přešlapování na místě. Možná přitom poznáte i vysněnou polovičku

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Rozhodli jste se vystoupit se svými názory a oprávněnou kritikou poměrů, které panují v zaměstnání. Tak klidně do toho, spolupracovníkům sice bude chvíli trvat, než vás navenek podpoří, ale už od začátku vás budou tajně obdivovat. Protějšek o vás projeví nezvyklý zájem, protože bude mít pocit, že mu začínáte unikat.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Počítejte s tím, že budete trošku neklidní a nervózní, a proto si neplánujte příliš náročné úkoly a vyhnete se tak situacím, ve kterých byste mohli selhat. Se svými problémy se můžete bez obav svěřit dobrým přátelům, ale s láskou si raději snažte poradit sami. Co si takhle všechno vyříkat po večeři ve dvou v oblíbené vinárně?

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Osobní kouzlo vám usnadní život, ale příliš se na to nespoléhejte a věnujte  se dalšímu sebevzdělávání. Když budete mít přehled, stoupne vaše sebevědomí, které vám dodá odvahu udělat to, co si dávno tajně přejete. Partnerský vztah je ohrožen nudou, proto rychle vymyslete nějaké překvapení, třeba víkend na samotě.

Štír (24.10. –22. 11.)

Pracujte i nadále naplno a hlavně dodržujte termíny. Příležitost, kterou jste dostali, byste přece neměli jen tak promarnit. V kritických okamžicích se raději spoléhejte sami na sebe a nevšímejte si toho, co říkají jiní. Partner vás buď pochopí a podpoří, nebo se na čas stáhne do ústraní. Rodinnou pohodu to ale neohrozí.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Podařilo se vám opatřit skoro všechno, po čem jste toužili, a najednou zjišťujete, že to ke štěstí zdaleka nestačí. Musíte si udělat pořádek doma a vyřešit záležitosti, které vás ještě stále zneklidňují. Zkuste se podívat na vztahy ke svým bližním s větším nadhledem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ješte nějaký čas vás bude trápit střet lásky s povinnostmi vůči rodině. Povzbuzení a inspiraci najdete spíš u cizích lidí než u známých. Využijte svých diplomatických schopností a začněte dávat věci pomalu do pořádku. Příznivá finanční situace vám umožní velkorysejší přístup, ovšem nezapomínejte na zadní kolečka.

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Na osobě opačného pohlaví budete působit neodolatelně, zejména díky své vnitřní jistotě a noblesnímu vystupování.  Nebojte se projevit něžné city vyslovit svá přání. Vášnivé diskuse Vám pomohou upevnit si pozici v zaměstnání, ale ve svém soukromí raději dejte přednost chvilkám tiché radosti. A láskyplným skutkům.

Ryby (20.2.– 20.3.)

Jeďte životem na plný plyn a depresi ani žalu nepodléhejte, ani když jste právě osamělí nebo nešťastně zamilovaní. Jak brzy zjistíte, jde to docela dobře. Kamarádi vás dokážou vyprovokovat k rozhodným činům, ale než jejich rady poslechnete, měli byste vzít v úvahu, co vám říká situace. Ne vždycky totiž vítězí rozum.