HOROSKOP na týden od 16. do 22. března

16.03.2020 10:25

Ryby a domov

Pro málokteré znamení je domácí zázemí tolik důležité, jako právě pro Ryby. I když se často zdá, že jsou odpoutané od přízemních záležitostí a jejich duše neklidně putují ve vzdálených výšinách, potřebuji mít pocit, že se mají kam vrátit.

Bezpečné útočiště a blízcí lidé, kteří se o ně dokážou postarat a poskytnout jim plnou péči – to je pro ně prostě nutnost. Ryby jsou citlivé a vnímavé ke svému prostředí, proto je jejich domov vždy útulný, příjemný a hlavně otevřený pro všechny, kteří si právě teď potřebuji vylít srdce.

 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Měli byste se začít hledat vlivné spojence a případně i bohaté sponzory. Na všechny důležité akce se předem pečlivě připravte. Koncem týdne by mělo padnout závažné rozhodnutí ohledně vaší další kariéry a soukromého života. Víkend věnujte studiu, četbě a jarnímu úklidu

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Zachovejte klid a soustřeďte se na práci, vyplatí se to. Budete li mít příležitost, promluvte si s nadřízeným a snažte se ho přetáhnout na svou stranu. Lásce buďte zdrženlivější a počkejte, až váš protějšek začne s dobýváním.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Nebojte se nové situace a všímejte, si jakým způsobem vyřeší úkoly ostatní a poučte se od nich. Nezapomeňte na narozeniny nebo svátek blízkého člověka a pošlete mu blahopřání. V partnerském vztahu se vyhýbejte zbytečným hádkám.

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Než se do něčeho pustíte, musíte být stoprocentní přesvědčení o úspěchu, ať již půjde o byznys nebo o lásku. Počítejte s tím, že vám okolí nebude příliš fandit, ale kvůli tomu se svých cílů rozhodně  nevzdávejte. Nevěra může snadno ohrozit váš milostný vztah, proto nevystavujte sebe ani partnera zbytečnému pokušení.

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Poněkud napjaté situace v rodině se zdánlivě uklidní, ovšem v každém z vás to bude nadále vřít. Nebojte se opustit bezpečné zázemí a dát najevo to, co skutečně cítíte. Všechny změny, ke kterým díky tomu dojde, budou užitečné pro vás i vaše nejbližší. Možná jim ale bude chvíli trvat než to pochopí a ocení váš nový postoj.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Pohybujete se v nebezpečném terénu a každou chvíli to kolem vás může vybouchnout. Jediné rozumné východisko je potlačit city chovat se korektně – nejdůležitější je totiž vyjasnit si své postoje. Pokud se vám podaří do konce týdne problémy vyřešit, určitě potom nepřehlédnete osobu, která probudí vaši milostnou fantazii.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Začátek jara bude povzbuzující zejména pro váš milostný nebo manželský život. Netvařte se však příliš odhodlaně a  nenakládejte toho na sebe víc, než skutečně můžete unést. Dejte svému protějšků příležitost, aby se mohl předvést v tom nejlepším světle a dokázat vám, že se na něj opravdu můžete ve všem spolehnout.

Štír (24.10. –22. 11.)

Pracovní povinnosti budou sice tentokrát komplikované, proto jim budete muset věnovat možná více času. Přesto nezapomínejte ani na svůj osobní život a hlavně na lásku Náhodné setkání s dávným známým vás potěší a přinutí k zamyšlení nad dosavadním životem. Jestliže se vám moc nelíbí, rychle to změňte.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Než se naplno vrhnete do víru života, zajistěte si pevné zázemí a zejména si ověřte, zda jsou vaši přátele skutečně ochotni vám pomoci v nouzi. Možná bude rozumnější spoléhat se jenom na sebe. V milostném vztahu se chovejte uvážlivě, na nic nespěchejte, protože byste tím partnera mohli odradit od dalších kroků.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Naplánovanou práci vám budou trochu stěžovat starosti o rodinu a děti. Ale nevzdávejte se, nakonec to zvládnete. Důležitý rozhovor neodkládejte, vyřiďte ho co nejdříve a hlavně trvejte na svém. O víkendu hodně odpočívejte .

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Tento týden společenské akce a přátelská posezení musíte odložit, tak čas využijte k odpočinku, srovnání si myšlenek a třeba i úklidu. Jednání, které podniknete koncem týdne, bude úspěšná jen potud, dokážete-li improvizovat.

Ryby (20.2.– 20.3.)

Vaše přání se konečně začnou plnit a tajné sny uskutečňovat. Dejte si do pořádku věci, abyste byli připraveni, až to bude potřeba. Myslete na partnera a věnujete se mu více než obvykle.