HOROSKOP na týden 27. leden – 2. únor

26.01.2020 21:09

Beran 21. 3.– 20. 4.

Tato doba je ideální pro začátek podnikání nebo pro vstup do nějaké zájmové organizace či klubu. Matky by se měly více věnovat všem svým dětem, brzy pochopí proč. Se svými protějšky můžete strávit pár pěkných dní, potom se ale vaše cesty na nějaký čas rozdělí. Váš vztah to však vůbec neohrozí, naopak posílí.

 

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Všechno, co jste si až dosud byli nuceni odpírat, si konečně vynahradíte, protože postup v zaměstnání se výrazně odrazí na výplatě. Navíc vaše nové nápady budou opravdu skvělé a okolí je okamžitě ocení. Nezadaní budou mít velkou šanci na seznámení se zajímavým partnerem, ale nesmění nic zbytečně uspěchat.

 

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Čeká na vás mnoho radostných chvil a milých povinnosti. Získáte nové přátele a díky nim se změní váš pohled na svět. Stačí, když se budete trochu pozorněji rozhlížet kolem sebe a budete přístupnější názoru ostatních. Není-li vám dobře, nepřehánějte to s prací a klidně se obraťte s prosbou o pomoc na kolegy.

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Tento týden bude náročný a budete hodně unavení. Nezapomínejte tedy každý den důkladně odpočívat. Síly načerpáte nejen spánkem, ale také při procházkách v přírodě a sportování. V rodině dojde k několika podstatným změnám, které byste měli brát z té lepší stránky a snažit se je využít ke svému prospěchu.

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Samota nebude tím nejlepším lékem na vaše problémy. Spíše zavolejte důvěrnému příteli či přítelkyně a svěřte se jim se svým trápením. Pokud nenajdete řešení, alespoň se vypovídáte a uleví se vám. Náladu vám zvedne milý dopis od první lásky nebo partnerovo pozvání na večeři, které byste měli náležitě ocenit.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Přestaňte se už schovávat v davu nebojte se vystoupit se svými podnětnými nápady. Uvidíte, že je nadřízení rádi vyzkouší. Rozhodně se ale kvůli tomu nepovyšujte nad ostatní a zůstaňte stejně kamarádští a ochotní. Napjaté vztahy s protějšky budou nejspíše zaviněny žárlivostí –  raději si to všechno rychle vyříkejte.

 

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Právě teď je ideální situace pro zásadní životní rozhodnutí a změny. Snažte se však postupovat pomalu a s rozvahou, abyste později  nelitovali. Rodinní příslušníci vám poskytnou řadu nápadů k přemýšlení, pokud  jim ovšem budete chvíli naslouchat. 

  

Štír (24.10. –22. 11.)

Máte hodně plánů a tak trochu i obavy, jestli se vám je podaří uskutečnit. Nenechávejte nic na poslední chvíli a rozhodně nespoléhejte na šťastné náhody. Můžete počítat s pomocí přátel, ale nezneužívejte ji. Dobře vám bude s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

 

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

V milostném životě vás čekají výrazné změny. Nenechte se nikým ovlivňovat a stůjte pevně za svými názory. Důvěru, kterou vás poctí někdo blízký, se snažte za každou cenu nezklamat. Jestliže se dostaví jakékoli zdravotní problémy, vyhledejte raději rychle lékaře, protože by se mohlo jednat o vážnějšího onemocnění.

 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete hodně cestovat a poznávat nové lidi a také lásky, které ale dlouho nevydrží. Jste romantičtí, ovšem skutečnost je vždycky trochu přízemní. Povinností, které na sebe dobrovolně vezmete, asi začnou tížit a budete mít snahu se z nich vyvléknout. Uvědomte si však, co všechno byste tímto krokem mohli ztratit.

 

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Využijte nečekaného přílivu peněz a energie a splňte si dávné sny a tajná přání. Berte však ohled na partnera a jeho city. Volný čas věnujte relaxaci a zvelebování bytu, do kterého můžete zapojit celou rodinu. Buďte trpěliví a laskaví ke všem lidem ve svém okolí, jeden úsměv přece nic nestojí  a dokáže někdy víc než peníze.

 

Ryby (20.2.– 20.3.)

Začátek týdne bude trochu neklidný a možná i nebezpečný. Snažte se stýkat jen s lidmi, které dobře znáte. Později se situace uklidní a vy najdete odvahu promluvit si se svým protějškem o budoucnosti. Pokud máte velmi rozdílné představy a nehodláte z nich nic slevit, bude lepší se včas a v klidu rozejít  a začít jinde znovu.