HOROSKOP na týden 17. – 23. únor

16.02.2020 23:46

Ryby a jejich záliby

Lidé narození v tomto hvězdném znamení jsou velmi vynalézaví ale tvořiví. Zajímají se téměř o každou oblast lidské činnosti. Jejich největší záliba se většinou stane i povoláním, protože dělají všechno důkladně a s velkým zaujetím. Najdeme mezi nimi automobilové závodníky, lyžaře, horolezce a letce. 

Jejich oblíbeným koníčkem bývá astronomie, astrologie a psychotronika. Jako doma jsou ve světě moderní techniky a počítačů. V umění upřednostňují moderní hudbu, abstraktní malířství a taky architekturu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nejbližší budoucnost si sice můžete pěkně naplánovat, ale nečekejte, že se vám všechny plány podaří splnit. Ve společnosti na vás čeká mnoho různých překvapení a náhodných setkání. Nepodceňujte je a snažte se přijít na jejich hlubší smysl. Nikdo vám nedokáže poradit lépe než vaše intuice, proto jí pozorně naslouchejte.

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Snažte se být vždycky pohotoví a využívejte všechny své znalosti, protože na tom budou záviset vaše úspěchy nejen v zaměstnání, ale také v soukromém životě. Pokud jste unavení, vydejte se o víkendu do přírody a podívejte se na zajímavá místa, která jste už dávno toužili poznat.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Tento týden můžete dosáhnout svého vysněného cíle, ale možná k tomu budete potřebovat ostré lokty a někdy i velmi tvrdá slova. Bude záležet také na výběru  spolupracovníků a spojenců. Nečekaný milostný návrh ovlivní vaši náladu a bude podnětem k přemýšlení. Klidně si trochu vyhoďte z kopýtka, pomůže vám to!

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Když se vám bude zdát, že by všechno mělo vycházet přesně podle vašich propočtů, objeví se nečekané překážky a potíže ze strany nadřízených. Až vyčerpáte poslední zásoby energie a trpělivosti, dopřejte si několik dní dovolené v horách nebo výlet do zahraničí. Společnost partnera vás příjemně naladí a povzbudí.

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Začnete zlepšovat svou tělesnou kondici a věnujte se více sportu nebo alespoň choďte častěji na procházky. Na svých toulkách přírodou potkáte člověka, který pro vás bude mít neodolatelné kouzlo. Pokud jste zadaní, dávejte si pozor na žárlivě protějšky a včas si udělejte ve svých vztazích jasno. Dvojí hra by vás mohla vyčerpat.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Nebude vám chybět inspirace ani odvaha pustit se do nových věcí. Předem však mnoho neslibujte, raději se snažte ostatní překvapit až hotovými výsledky. Vlivnou osobu, na které vám záleží, snadno přesvědčíte o svých kvalitách. Nezapomínejte na rodinu a udělejte si víc času hlavně na děti, vezměte je třeba do kina.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Ve vašem soukromém životě nastává období zmatků a ukvapených rozhodnutí. Pokuste se zachovat chladnou hlavu a nic zbytečně nepřeceňujte. Doma pro vás budu mít pochopení, ale v zaměstnání se můžete dostat do sporů s přísným šéfem. Nedávejte výpověď, dokud nebudete mít zajištěnou lepší a zajímavější práci.

Štír (24.10. –22. 11.)

Měli byste si uvědomit, že za spoustu dobrých věcí vděčíte svým přátelům, a proto je jednou za čas pozvete na malé posezení při lahvi dobrého vína. Své milostné zážitky ale svěřte jen těm, na které je opravdu spolehnutí. Důležité změny se tentokrát nevyhnou ani vaši rodině, Tak se snažte být co nejvíce pohromadě.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Budete úspěšní v práci, což se projeví i na zvýšeném platu. Uvažujte trochu prakticky a vydělané peníze rozumně investujte do vybavení domácnosti. Diskuse na téma rodinná dovolená nebude předčasná, pokud už máte představu o tom, kde a kdy chcete v letě odpočívat. Než začnete vyhlížet novou lásku, měli byste být volní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden se vám konečně splní jeden velký sen. Neusněte na vavřínech a hned se začněte věnovat dalším životním plánům. Nebojte se vyslovit svá přání a požadavky, protože jinak se budete muset stále podřizovat jiným. Nečekaná návštěva příbuzných vás opravdu potěší dodávám vám sílu k důležitému rozhodnutí.

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

PV poslední době trochu zanedbáváte svůj vzhled, což se může odrazit na vztahu s partnerem, stejně jako na pracovním postupu. Pokud to souvisí s problémy v rodině, odhoďte stud a navštivte psychologa. Dobrá rada je nad zlato. Nezadaní mají šanci poznat příjemný protějšek, se kterým si budou opravdu rozumět

Ryby (20.2.– 20.3.)

Práci, která vás nebaví, raději odložte nebo ji vůbec nezačínejte. Příjemné chvíle strávíte s kamarády při návštěvách společenských a kulturních akcí. Nebude pro vás problém zaujmout důležitou osobu, která by vám později mohla být užitečná. Pochybnosti o partnerovi si nechte zatím pro sebe a místo rozumu se řiďte citem.