Horoskop na týden: 13.– 19. ledna

14.01.2020 21:47

 

Beran 21. 3.– 20. 4.

Klid a pohoda, s  kterými vykročíte do nového týdne, vás bude po pár dnech znervózňovat. Využijte volného času k přemýšlení o tom, co byste na sobě mohli změnit. Pokud nejste spokojeni s postavou, měli byste vyzkoušet novou dietu a začít pravidelně cvičit. Věnujte se také sebevzdělávání a plánování budoucnosti.

 

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Všední dny se vám rázem promění ve sváteční, protože smyslem vašeho života bude láska. Řady našich obdivovatelů či obdivovatelek se rozrostou a vy budete mít konečně možnost vybrat si ten pravý protějšek. Projevujte otevřené svá přání  a mluvte otevřené i o věcech, která jsou sice tabu, ale pro vás jsou důležité.  

 

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)
Budete se muset vyrovnat s mnoha složitými situacemi a vztahy. Kolegové v zaměstnání se budou často chovat sobecky a přehlížet vaše osobní potřeby a časové možnosti. Nenechte se vyprovokovat k hádkám a scénám. Spíš  využijte všech příležitostí, které by mohly prokázat vaše schopnosti a talent.  

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Budete se muset vyrovnat s mnoha složitými situacemi a vztahy. Kolegové v zaměstnání se často budou chovat sobecky a přehlížet vaše osobní potřeby a časové možnosti. Přesto se nenechte vyprovokovat k hádkám a scénám. Spíše se snažte využít všech příležitostí, které vy měly prokázat vaše schopnosti a talent.

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)
Cely život se vám může změnit jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí, když uděláte v pravou chvíli správné rozhodnutí. Nebojte se potíží ani toho, že budete nějaký čas na všechno sami – brzy získáte spoustu nových kamarádů a zajímavých známých. Chvíli ovšem bude trvat, než si navzájem dobře porozumíte. 

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Ochotně se přizpůsobíte člověku, na kterém vám záleží, ale jakmile se do hry dostanou city, ukáže se, že vaše touhy jsou poněkud odlišné než jeho. Bude proto mnohem výhodnější, když uděláte důležité věci sami. Uvidíte, že je  zvládnete a vaše sebevědomí se posílí. Nezapomeňte zavolat svým přátelům a známým!

 

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)
Nepouštějte se sami do neznámého terénu. Spolehněte se na osvědčené metody a rodinné přátele. Milostná aktivita se může promítnout i do vašeho chování a výkonu zaměstnání, což vám rozhodně neprospěje. Proto se snažte oddělit své soukromé zájmy od pracovních a držte svůj temperament a touhy na uzdě.  

 

Štír (24.10. –22. 11.)

Doma bude třeba udělat pořádek nejen ve skříních, ale také ve vztazích k ostatním členům rodiny, zejména k partnerovi, které se v poslední době vaší zásluhou trochu vyhrotily. Dobré rady vám poskytne kamarádka nebo blízká příbuzná. Se svými novými milostnými zážitky se jí ale nesvěřujte a vychutnávejte si je sami.

 

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Budete hodně vydělávat nejen ve svém zaměstnání, ale i při vedlejších aktivitách. Před výpravu za nákupy si pečlivě naplánujte co chcete koupit, abyste měli dostatek peněz. Spolupracovníci vás podpoří a budou se snažit porozumět. Využijte této příznivé situace a promluvte s nimi o svých největších plánech. 

 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)
Při jednání s kolegy byste měli krotit svou zlobu a připustit, že i vy můžete občas udělat chybu. Pokud jejich radu přijmete, společný problém rychle vyřešíte. Nikam nespěchejte a buďte na sebe opatrní při sportování a cestách do práce. Na svůj protějšek buďte přísnější a nebojte se trvat na poctivém přístupu.  

 

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Konečně budete spokojeni sami se sebou i s prací, která vás po dlouhé době prvně zaujme. Důležitá setkání nebo oslavy  s partou budou perfektní, pokud je zorganizuje vy a nebudete na nikoho spoléhat. Závěr týdne bude ve znamení změn a velkých rozhodnutí. Nenechte se nutit k něčemu, co neodpovídá vašim představám.

 

Ryby (20.2.– 20.3.)

Pohotovost a správný úsudek vám se pomohou protlačit se na důležité místo bez obvyklé protekce. V soukromí se pokuste jasně vyslovit všechna svá přání a trpělivě si počkejte, až vám je váš protějšek splní. Přemýšlíte-li o návratu k bývalé lásce či do předchozího zaměstnání, uvědomte si, že to nemusí vždy dopadnout dobře.