HOROSKOP na týden 10. – 16. únor

09.02.2020 16:50

Vodnář a móda

Lidé narození v tomto hvězdném znamení bývají v oblékání originální, nezávislí a vždy nejméně o krok před ostatními. I však přednost obsahu před obalem a to, co se odehrává v nich, musí z nich vyzařovat navenek.

Proto jen můžete potkat  na ulici v extravagantním modelu ale jindy  zase ve společnosti V odřených džínách a seprané  košili, aniž by se přitom cítili stísněně a odlišně. Vždy ale upoutají drobným detailem, který prozradí, že máte před sebou člověka s dobrým vkusem a nápady.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Využijte všech přátelských a společenských kontaktů k tomu, abyste získali co nejvíce potřebných informací o svém novém zaměstnání. Ženy by neměly odhánět galantní muže, kteří se budou snažit jim pomáhat, i když ví, že na většinu věcí by stačily samy. V lásce bude přát štěstí především nezadaným mužům a ženám.

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Osobní sympatie a přitažlivost sehrají velmi důležitou roli na vaší cestě k úspěchu. V kritických situacích neříkejte bez rozmýšlení, co vám právě proletí hlavou, ale raději počítejte do deseti a pak teprve promluvte. Můžete se tak vyhnout nepříjemným diskuzím či ztrátě autority. Budete-li lásku dávat, mnohonásobně se vám vrátí.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

V milostném životě vám hrozí nedorozumění a zklamání. Vyzbrojte se velkou dávku trpělivosti a snažte se přenést přes drobné neshody a názorově rozdíly. Využijte všech příležitostí, které se vám nabídnou, dopřejte si co nejvíce změn a pohybu.

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Pokud máte pěkný partnerský nebo manželský vztah, udržujte si ho a pečujte o něj jako o vzácnou květinu. Vy a váš protějšek budete v tomto týdne odolávat nejrůznějším pokušením, nakonec ovšem poznáte, že spolu je vám opravdu nejlépe. Neplýtvejte energii ani časem na pozlátka, když vás doma čeká skutečný drahokam.

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Budete mít hodně zajímavé a tvůrčí práce, která vám přinese uspokojení a také peníze. Nestarejte se o to, co dělají druzí, a neposlouchejte názory lidí, kteří sami zatím nic nedokázali. Partner pro vás přichystá různá překvapení, ale ne všechna vám padnou do noty. Uvědomte si však, že to dělá z lásky k vám, a buďte tolerantní! 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

V lásce vám konečně svítí zelená a všechny zábrany a nespokojenosti zmizí. Odhodlají se k vážnému životnímu kroku a už na nic ani na nikoho dalšího nečekejte! V práci můžete ještě chvíli těžit ze své výborné pověsti a požádat nadřízeného o větší plat nebo zodpovědnější funkci. Určitě vás neodmítne, spíše vám rád vyhoví.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

City pro vás budou po určitou dobu mnohem důležitější než rozum! Setkání s úspěšným a sebevědomým člověkem dá vašemu konání úplně jiný směr a ovlivní také váš soukromý život. Spory s matkou nebo tchýní se urovnají, ale musíte tolerovat jejich, byť odlišný pohled na rodinnou situaci a vžít se do jejich myšlenek.

Štír (24.10. –22. 11.)

Bojujete možná až příliš tvrdě o úspěch a uznání a nechcete brát na vědomí, že přitom rychle ztrácíte síly. Dejte si poradit od zkušených kamarádů nebo kolegů a vyzkoušejte i jiné, možná mnohem snazší a stejně účinné cesty. Doma si zkuste uhájit své názory a prosadit svá přání. Věnujte se také trochu více dětem.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás důležité rozhodnuti, zda kvůli lásce opustit příjemné pohodlí a jistoty. Pokud dáte přednost pohodlné existenci, stejně ztratíte víc, než si dovedete představit. Jestliže vás přátelé požádají o finanční pomoc, neodmítejte. Rodina s vámi nemusí ve všem souhlasit, ale vaše úspěchy a zisky ji nakonec přesvědčí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Úspěch a sláva vás nemine v cizině nebo při spolupráci se zahraničními partnery. Doma se budete muset trochu více snažit, aby vás brali vážně. Střetnutí s nadřízeným pro vás sice může být nepříjemné, ale zároveň i poučné. V milostném životě není třeba nic radikálně měnit, oběma je  vám přece už všechno jasné.

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Dá se říci, že si stále šlapete po štěstí a nevyužíváte své schopnosti tam, kde by to bylo potřeba. Přesto budete mít úspěch a vaše finanční situace se díky tomu o něco zlepší. Než se pustíte do namáhavé až odpovědné práce, přemýšlejte o tom, jestli byste si ji nemohli nějak zpříjemnit či ulehčit, nezapomínejte ani na odpočinek!

Ryby (20.2.– 20.3.)

Vaše sebevědomí a odvaha porostou, až se konečně dostanete do stejného pracovního tempa jako kolegové. Pokud něco nebudete vědět, klidně se jí zeptejt, Jste přece jeden tým! Rozhodně byste ale pro samou práci neměli zanedbávat svůj drahý protějšek. Milý telefonát nebo malý dárek jistě náležitě ocení.