HOROSKOP 24. únor - 1.březen

23.02.2020 18:21

Ryby a móda

Lidé narození v tomto hvězdném znamení bývají snadno ovlivnitelní a velmi vnímaví. Dokážou se rychle nadchnout pro něco nového nebo najít inspiraci tam, kde by ji ostatní ani nenapadlo hledat.

Jejich šatník nemá vyhraněný styl, obsahuje spíše od každého kousek a z toho si vybírají a kombinují podle nálady.

Něžná romantika je Rybám bližší než strohý sportovní styl. Ale vůbec nejlépe se cítí v oděvu s příchutí exotických dálek. Proto si také z dovolené vozí jako suvenýry šaty a zajímavé látky.

 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jestliže si zkusíte sem tam zaflirtovat s kolegy, nebo se dokonce zamilujete, začne vás práce mnohem více bavit. Ve společnosti dokážete zaujmout svými dobrými nápady, ale zároveň budete hodně lidí provokovat nevázaným chováním. Pokud vám o něco skutečně půjde, nechte za sebe raději jednat schopnou kamarádku.

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Přestaňte už chodit kolem horké kaše a začněte jednat, dokud vám to ještě okolnosti umožňují. Přátelé od vás očekávají hlavně psychickou podporu, svůj názor jim nevnucujte, pouze vysvětlete své stanovisko k problému a upřímně zodpovězte jejich dotazy, Zvládnete tak i situace, které budou na první pohled nepříjemné.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Váš soukromý život se trochu zkomplikuje a změna citů vůči partnerovi vás může nepříjemně překvapit. Nedělejte si tedy žádné přesné plány a budoucnost nechte otevřenou. Intuice vás totiž povede mnohem lépe než chladný rozum. Případný rozchod nedramatizujte a snažte se udržet se všemi i nadále přátelské vztahy.

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Studujte a čtěte všechno, co se týká vašeho oboru. Nestačí se jen inteligentně tvářit a okouzlovat moudrými výroky, musíte se přece opírat o skutečné znalosti a získat potřebný rozhled. Váš protějšek bude mít naštěstí pro aktivitu pochopení, ale nesmíte za ni skrývat žádné vedlejší úmysly. Když ho zklamete, odejde.

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Možná byste ted měli nějaký čas pilně pracovat a přestat myslet na odměnu a slova chvály. Bude pro vás sice dost obtížné zůstat ukrytí v davu, ale máte kolem sebe příliš mnoho lidí, kteří vám nepřejí a rádi by vám zkomplikovali život. Počkejte, až se situace uklidní nebo až získáte spolehlivého a čestného ochránce.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Hvězdy přejí lásce a navazování milostných vztahů, proto nedbejte na nepřízeň počasí a pečujte o svůj vzhled. Vaše dávné sny se mohou splnit a všechny zábrany naráz spadnout. Vůbec si nevšímejte toho, co o vás říkají ostatní, a jaké vám dávají šance, vždyť přece jen vy sami víte, co dokážete. Hlavně se nevzdávejte předem.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Vaše pracovní tempo se stále zvyšuje, ovšem s tím souvisí nárůst napětí ve vztahu ke kolegům. Jednejte se všemi laskavě a nedávejte zbytečně příčinu k hádkám. Pokud správně využijete svou intuici, nic nepokazíte. Přítel vás může překvapit odvážným návrhem – než mu odpovíte, zeptejte se ho na to, čemu nerozumíte.

Štír (24.10. –22. 11.)

Láska na vás bude klást vysoké nároky a odčerpá vám hodně sil. Jestliže nejste zadaní, nebojte se věnovat své sympatie osobě, která vás zaujala. Jen nespěchejte, chovejte se přirozeně a počkejte, jak se situace vyvine. Rodina vás pochopí a podpoří, ale musíte ji včas všechno vysvětlit a nezanedbávat zaměstnání.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Doma můžete mít nějaký čas potíže. Bude to tím, že jste nesplnili své sliby nebo zatajili něco nepříjemného. Přátelé projeví víc pochopení než protějšek a pomohou vám tuto situaci zvládnout. Zachovejte klid a počkejte, až se umoudří. Mezitím se věnujte sportu a choďte více do přírody. Vaše tělo i duše to potřebují.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Měli byste se snažit rozpoznat v pracovních i soukromých vztazích, kdy se jedná o skutečné city a kdy jen o sentiment Jinak někteří lidé snadno zneužijí vaši důvěřivost a vynutí si na vás sliby. Otevřený rozhovor bude užitečnější než úvahy. Až pochopíte, o co jde, můžete se rozhodnout.

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Počítejte s tím, že něco se nepodaří přesně podle vašich představ, ale nenechejte se tím odradit. Ve společnosti dobrých přátel dokážete zapomenout  na všední starosti  a získáte odvahu  ještě na další pokus. O víkendu si vychutnávejte přírodu, nikam necestuje a věnujte se dětem a partnerovi. 

Ryby (20.2.– 20.3.)


Ve svém okolí najdete hodně lásky a pochopení, v sobě se budete orientovat mnohem hůře. Musíte si ujasnit alespoň jeden důležitý cíl a nasměrovat úsilí k tomu, abyste ho v nejbližší době dosáhli. Vaše nálady budou proměnlivé, proto si na každý den přichystejte nějakou malou radost, která vás dokáže povzbudit.