HOROSKOP na týden 2. – 8. březen

01.03.2020 16:55

blockquote>

Ryby a cestování

Lidé narození ve znamení Ryb jsou stále někde na cestách. Když se nemohou toulat po světě skutečném, dopřávají si to alespoň ve svých snech.

Mapy, jízdní řády a turistické průvodce jsou pro ně tím nejlepším dárkem. Kdyby vyhráli luxusní HiFi soupravu, okamžitě by ji vyměnili za dovolenou v nějaké exotické zemi. Ryby se ale nespoléhají na osvědčené cestovní kanceláře, raději objevují svět na vlastní pěst, jež dokážou i s krásnými kapsami. Všude nacházejí spřízněné duše a na mnoha místech nechají kousek svého srdce

 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zaměstnání a společenské povinnosti vám zaberoul hodně času a energie, takže na vaše soukromé plány se už patrně nedostane. Počítejte s tím, že vám to protějšek bude vyčítat a možná si najde nějakou jinou zábavu. Nenechte se odstavit na vedlejší kolej a včas o sobě dejte vědět. Společný víkend by mohl být to pravé

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Vyhlídka na krátkou dovolenou je sice svůdná, ale některé záležitosti byste přece jen neměla nechávat uležet. Přátelé vám budu pomáhat a zastanou se vás, když půjde do tuhého. Nejdůležitější rozhodnutí však stejně budete muset udělat sami. V milostném vztahu si ponechte volné ruce tak dlouho, jak jenom to půjde.

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

Pokud ještě nemáte plánovací diář, rychle si ho pořiďte, protože jestli chcete dobře reprezentovat firmu a vlastně i sami sebe musíte všude chodit včas. Pozdní příchody mohou řadu věcí zbytečně zkomplikovat. Při navazování nových vztahů dbejte především na charakter člověka než na jeho vzhled nebo postavení.

 

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Naučte se ovládat své city, jinak vás mohou snadno zradit v nejméně vhodných okamžicích. Zachovejte chladnou hlavu a rozumný odstup, ať už se bude dít cokoli. Uvědomte si, život je změna a usnout na jednom místě znamená ve skutečnosti nežít. Štěstí vás potká ve chvíli, kdy to vůbec nebudete očekávat.

 

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Měli byste se více soustředit a snažit se vyvarovat dalších chyb. Pracovní vztah se může překvapivě změnit v osobní náklonnost a poskytnout vám nové naděje do budoucna. Rodinu zatím do svého tajemství nezasvěcujte a chovejte se jako obvykle. Nečekaná návštěva příbuzných vám přinese zajímavé informace.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Zdá se vám, že nedostáváte od druhých to, co právě potřebujete! Tak o to požádejte přímo a nehledejte žádné okliky. Vaše ostýchavost totiž může jít ostatním na nervy. Rodinné spory nejlépe vyřešíte, když dáte na svůj zdravý rozum a nebudete poslouchat klepy a pomluvy. Usmíření oslavte v příjemné restauraci.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Začněte se zajímat o lidi kolem sebe. Vyzařujete  pozitivní energii a navíc máte schopnost vcítit se do situace druhých, což s vás dělá báječného utěšitele a důvěrníka. Příliv dobrých nápadů vám pomůže vyřešit náročné pracovní úkoly a díky tomu na sebe konečně upozorníte i nadřízené.

Štír (24.10. –22. 11.)

Můžete se klidně pustit do náročnějších úkolů, protože doma budete mít klidné zázemí. Nezadané ženy by si měly dát pozor, aby jim nepopletl hlavu lehkomyslný muž, kterému jde pouze o chvilkové potěšení. Štír s pevným vztahem by si měl promluvit s protějškem o plánech do budoucna a hlavně si ujasnit své představy.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Jestliže budete ještě chvíli nesobečtí, obětaví a pilní, vaše postavení v zaměstnání se zlepší. Snažte se nezaspat dobu, dále se vzdělávejte, abyste stále měli dobrý přehled o svém oboru. V rodině zavládne přechodný zmatek, možná díky tomu, že se vám konečně podaří najít nový byt nebo nějakou výhodnou výměnu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zkuste se více spoléhat na intuici než na rozum, především když nebudete vědět jak dál. Nadřízený se bude zajímat, co vlastně chcete a vy si to musíte předem sám ujasnit. Udělejte si pár dní volna a vysaďte, odjeďte na chalupu nebo do hor, kde vás nebude nikdo rušit. Setkání s novou osobou odložte do doby, než se situace uklidní.

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Je na čase opustit prostředí, ve kterém se už delší dobu necítíte ve své kůži. Máte hodně sil a odvahu začít někde jinde a jinak. První malé úspěchy vám pak potvrdí, že jste na správném místě a nemusíte se ničeho obávat. V novém místě se snadno pustíte i do milostného dobrodružství, ale nezapomínejte na možné následky.

Ryby (20.2.– 20.3.)

Možná své city  věnujete člověku, který si to nezaslouží, nebo jste narazili na někoho, kdo má stejné zábrany jako vy. Krátké odloučení vašemu vztahu rozhodně prospěje. Odpočinete si a popřemýšlíte o tom, zda vám to přináší něco pozitivního nebo jen zbytečně ztrácíte síly a drahocenný čas.