HOROSKOP na týden 3. – 9. únor

02.02.2020 23:41

Vodnář a cestování

Lidé narození v tomto hvězdném znamení jsou velmi podnikaví, odvážní a zvědaví. Cestování je proto nedílnou součástí jejich neklidného života. Ideální je, když si vyberou takovou profesi, která jim to umožňuje, nebo se přímo cestovním ruchem zabývají.

Vodnáři nejsou tuláci, kteří by se nechávali vláčet okolnostmi z místa na místo, ale pokud někam zamíří, vždy sledují určitý cíl a záměr. Přesto je cestování s nimi dobrodružné, protože jejich chuť objevovat dosud nepoznané, se nikdy nevyčerpá.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nečekaně pracovní úspěchy vám konečně zajistí vysněný společenský vzestup a přinesou vám samozřejmě i peníze. Budujte si nový životní styl a buďte velkorysí ve vztazích k lidem a také sami k sobě. Z minulých chyb se můžete poučit – s těmi, kteří vás už jednou zklamali, si raději nic nezačínejte, především v lásce.

Býk (21. 4.– 20. 5.)

Nadřízený bude shovívavý k vašim drobným prohřeškům a bude to s vámi myslet dobře. Poslechněte tedy jeho rady a dostanete se k cíli mnohem dřív, než kdybyste  to zkoušeli sami. Všechno, co budete podnikat, dělejte se za zaujetím a naplno a úspěch vás nemine. Přesto si najděte alespoň chvilku na své staré přátele

Blíženci (22. 6.– 22. 7.)

V zaměstnání buďte aktivní, energičtí  a řekněte každému hned na rovinu, o co vám vlastně jde. Ušetříte si tak spoustu času a hlavně nepříjemností. Milostný život se vám může poněkud vymknout z rukou. Je  totiž docela možné, že navážete tajný vztah s někým, kdo zatím není volný nebo s vámi nehraje poctivou hru.

Rak (22. 6 – 22. 7.)

Tento týden budete žít jenom pro lásku a zabývat se tím, jak vylepšit svůj dosavadní partnerský vztah nebo jak najít někoho, kdo bude více odpovídat vašemu ideálu. Záliby a koníčky vás přivedou mezi správné lidi a umožní vám získat obdiv a ocenění, kterého se vám v soukromí zatím moc nedostává, tak si ho vychutnejte,

Lev  (23. 7.– 23. 8.)

Vaše práce bude příjemná, možná dokonce vzrušující. Všímejte si víc lidí, se kterými přijdete do kontaktu, a zbavte se předsudků, které by vás mohly od ostatních oddělovat. Klidně se na cokoli zeptejte, na všechny otázky tentokrát dostanete hned odpověď.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Pokud ještě nejste zadaní, můžete se rozhodnout mezi dvěma stejně přitažlivými protějšky. Manželský život Panen bude pravděpodobně ohrožen nevěrou. Přiznejte se alespoň v duchu ke svým skutečným citům a ujasněte si včas všechno, co by mohlo být později příčinou vážného konfliktu. Zatím je na to ještě dost času.

Váhy  (24. 8. – 23. 10.)

Rodina se na vás bude spoléhat a doufat, že si se vším nějak poradíte. Nenechte se však zatlačit do kouta ani ovládat sentimentální city a snažte se posuzovat situaci spravedlivě. Vůči svým mladším kolegům se nebojte být  otevřenější a vysvětlete jim věci, které by jim v budoucnu mohly způsobit nemalé potíže.

Štír (24.10. –22. 11.)

Promluvte si občas se svými spolupracovníky o svých soukromých problémech a uvidíte, že se potom budete cítit mnohem lépe. V lásce buďte odvážnější a pokuste se vyprovokovat svůj protějšek k větší milostné aktivitě. Domácí záležitosti se vyvinou k vaší plné spokojenosti, pouze když se nebudete spoléhat na náhodu.

Střelec  (23. 11. – 21. 12.)

Připočítejte si svou hotovost a udělejte si přehled o svých ziscích a také výdajích. Pokud podnikáte dejte si do pořádku daně a nezapomeňte uzavřít nové pojistky. Přátelský vztah pro vás může být na nějakou dobu mnohem důležitější než láska, zvláště jestli dokážete opravdu otevřeně mluvit o svých pocitech a obavách.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neschovávejte si své úspory pod matraci, ale dejte všechny své peníze do oběhu, nebo je uložte na vysoký úrok. Nové známosti vůbec nemusíte vyhledávat, chytří a milí lidé se  se k vám totiž sami přiblíží a projeví o vás s zájem. Vztahy s kolegy a obchodní partneři se zlepší, jakmile se vám vrátí vaše ztracené sebevědomí

Vodnář (21. 1. –18. 2.)

Budete rychle a snadno podléhat nejrůznějším svodům, a nenechte se dokonce přesvědčit nebo přimět k rozhodnutím, které vás budou potom mrzet. Pozor zejména na neplánovaně výdaje a pokuty, hlavně za rychlou jízdu! Cestování na nějakou dobu omezte, a věnujte se raději úklidu svého okolí a očistě vlastní duše.

Ryby (20.2.– 20.3.)

Dřímají ve vás velké plány a dosud neprobuzená tvořivá energie. Ještě chvíli ovšem takticky vyčkávejte, pozorujte bedlivě své okolí a nepouštějte se do žádných sporů. Ve společnosti a mezi přáteli najdete osoby, které vás podpoří a ukážou vám tu správnou cestu k úspěchu. Cestu k lásce si ale budete muset hledat sami