HARIBO

01.04.2018 12:46

 

Velikonoce se blíží, a tak se s námi můžete připravit na sladkou nadílku. Výhrou v soutěži jsou ovocné želatinové bonbony, které má rád snad opravdu každý. Někdy není dokonce jasné, koho při mlsání potěší víc, jestli děti, nebo dospělé.

Želatinoví medvídci jsou pojem! Celosvětové oblibě se těší již desítky let. Víte, že loni oslavili už 95 narozeniny? A jejich popularita neklesá. 

Při tvorbě původního tvaru těchto bonbonů se  autor nechal inspirovat živými tančícími medvědy, kteří ještě v 19. století vystupovali na jarmarcích a trzích jako živá atrakce.

Dva roky po želatinových medvídcích se na trhu objevil druhý základní kámen úspěšné historie firmy HARIBO, cukrovinky z lékořice.

V klasickém balení HARIBO Goldbären naleznete pět druhů barevných medvídků, ovocná příchuť jahod červených medvídků je podle nejnovějšího průzkumu u Čechů nejoblíbenější.

Od roku 1922 prošli medvídci několika vzhledovými proměnami, zmenšovali se, zeštíhlovali, ale na chuti jim to neubralo. Dnes různobarevní medvídci chutnají po jablkách, pomerančích, citronu, malinách, ananasu a jahodách.


I společnost HARIBO drží krok s moderní dobou a posledními trendy. Právě proto uvedla na trh také speciální bonbony pro vegetariány, HARIBO Fruitmania. Dostupné jsou ve dvou baleních, s příchutí Lemon a Berry. 


Bonbony Fruitmania Lemon obsahují ovocný sirup z citrusových plodů – citron, pomeranč, limetka, grapefruit a červený pomeranč a rostlinné a ovocné koncentráty.

Fruitmania Berry má základ v ovocných šťávách jahod, malin, ostružin, borůvek a černého rybízu.

 

 

 

 

 
 

VÝHERCI:

1. Jiřina Osladilová,  Bohutín

2. Linda Havlíková,  Kolín

3. Jan  Pokorný,  Tábor