HARIBO 2

15.04.2019 10:58
 

Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný! Nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. Ano je to tak, příroda se už pomalu probouzí, což neznamená nic jiného, než že se blíží Velikonoce!

Správné oslavy těchto křesťanských svátků trvají celkem šest dní a nesou se převážně v duchu dodržování tradičních zvyků a přípravy velikonočních pokrmů.

Pro děti je však nejzajímavější až poslední den – Velikonoční pondělí – kdy mohou vyrazit do sousedství s pomlázkami a košíkem na velikonoční koledu.

 A právě ti, kteří tyto tradice ještě dodržují, si zaslouží opravdu pořádnou nadílku. Soutěžte s námi a potěšte koledníky mixem želatinových bonbonů od společnosti HARIBO, které chutnají malým a stejně tak i dospělým.

HARIBO se letos rozhodlo přivítat Velikonoce tematickou limitovanou edicí bonbonů inspirovanou svátky jara.

 

Návštěvníky s pomlázkou tak můžete potěšit bonboniérami ve tvaru ovečky či kuřátka, nebo speciálním vajíčkem HARIBO Osterei, které je plné želatinových mini bonbonů. 

Pokud se u vás v rodině těší popularitě bonbony s měkkými marshmallow polštářky, určitě nezapomeňte na HARIBO Frohe Ostern a Ostergrüssen s ovocnými příchutěmi ananas, banán, jahoda, pomeranč a pomeranč s vanilkou, malina, mango, meloun nebo černý rybíz.