Fieldmann2

31.10.2020 20:22

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Mít střechu nad hlavou je krásné, ale jak už to tak bývá, na našem „hradě“ je potřeba každou chvíli něco poopravit, zlepšit nebo udržet v chodu. A i pro nepatrné drobnosti člověk potřebuje vhodné nářadí.

Pro všechny, kdo alespoň občas něco kutí, opravují vylepšují a zkrášlují se hodí sady nářadí a šroubováků s bity v kufříku od značky FIELDMANN. Potěší díky preciznímu zpracování, ucelenému obsahu, účelnosti uspořádání i dokonalé přehlednosti.

 

 Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se rozhodně neobejdou kutilové, ale také ti, kteří potřebují něco poopravit jednou za „uherský“ rok.

Takové vybavení, umístěné v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti, stačí pak v případě potřeby kufřík otevřít a použít přesně ten nástroj, který se právě hodí.

 

Všechny sady FIELDMANN jsou účelně uspořádané a budete v nich mít dokonalý přehled. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak nepoztrácí, dají se snadno přenášet a po použití uložit.

Sady Fieldmann mají své označení, podle kterého se můžete snadno orientovat. Jejich vybavení nabízí několik desítek kusů nářadí – např. sada FDG 5014-66R obsahuje 66 kusů nářadí – kromě klíčů a šroubováků také ruční pilku, tři typy kleští, a samozřejmě i klasické pomocníky jako je kladívko, měřicí pásmo, vodováha nebo pilníky. 

O něco menší sadu s 53 kusy nářadí v kufříku najdete pod označením FDG 5008-53R/FDG 5010-53R. Také s ní dokážete sestavit nově zakoupený nábytek, vyvážíte lednici, vrátíte vypadlý šroubek do brýlí, vyčistíte odpad pračky nebo třeba utáhnete matice na kole či koloběžce.

 Sada je v prodeji ve dvou barevných variantách: V černožlutém provedení (FDG 5008-53R) je univerzální, kombinace černé s růžovou (FDG 5010-53R) ji předurčuje především do rukou žen, třeba jako praktický dárek, který by řada žen opravdu uvítala, jenže jim jej nikdo nekoupí.