Familium – Naše výlety

21.11.2019 13:19

SOUTĚŽ JE UKONČENA!

Nakladatelství Familium je již několik let zdrojem zajímavých dárků pro celou rodinu. A protože se zase blíží Vánoce a s nimi doba vybírání, hledání a rozhodování o tom, co pro naše blízké zabalíme pod stromeček, máme pro vás soutěž. Tři výherci budou mít alespoň jeden dárek vyřešený.

Hravé knížky pro celou rodinu

Familium.cz nabízí vedle dalších dárků i osvědčené stálice, jako je například Časosběrná kronika naší rodiny, Strom života naší rodiny, Babičko vyprávěj a mnoho dalších. Tedy knížky, které si společně můžete se svými nejmilejšími sami dotvořit. V nabídce jsou i rodinné společenské hry.

Minimálně některé členy rodiny potěší i další knihy. Třeba Velká kniha povídek o psech

Povídky o psech jsou krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Obsahuje kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů.

Najdete zde díla Jamese Herriota, Jana Wericha, Roalda Dahla, Virginie Woolfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších.

Šestadvacet napínavých, zábavných i dojemných příběhů o psí věrnosti, odvaze, chytrosti a nápaditosti odráží lásku a osobní zkušenost.

 

O co soutěžíme

Letošním přírůstkem do tvořivých knižních dárků pro celou rodinu je kniha Naše výlety. Potěší všechny, kteří milují výlety po České republice a skutečně se na ně také vydávají.

Díky ilustrovaným mapám s obrázky nejzajímavějších výletních míst se knížka může stát inspirací pro rodinné výlety. Do knihy můžete zaznamenávat, kde jste všude byli a co jste společně zažili. Každý výlet se dá vyznačit do mapy v knize a je zde i místo na vlepení vstupenky, pohledu, turistické nálepky nebo fotografie.

Díky této vzpomínkové knížce zůstanou všechna vaše dobrodružství uchována a kdykoliv se k nim můžete vrátit.

Výherci :  Ludmila Machková Pelhřimov,     Věra Šimůnková, Drahanovice,      Lucie Popelková, Zbýšov