F&F Home

21.12.2015 17:13

Advent již je všude okolo nás a Vánoce se nekompromisně blíží. Ještě nejste připraveni? Inspirujte se novou zimní kolekcí bytových doplňků F&F Home a vychutnejte si svátky klidu a rodinné pohody tak, jako nikdy předtím. 

Vždyť tento čas přímo vyzývá k nové dekoraci vašeho domova, ostatně bez hřejivých plédů, měkoučkých polštářků, stylových ozdob, svícnů a vonných svíček by to prostě nebylo ono. Díky letošní vánoční kolekci F&F bude vybírání svátečních doplňků velmi jednoduché. Všechny jsou totiž - jednoduše řečeno- neodolatelné… Záleží jen na vás, jak své Vánoce pojednáte

Zlaté Vánoce

Luxus a elegance – dvě jména, která by měla patřit ke každému svátečnímu období. Nová vánoční kolekce, jejímž hlavním spojovacím motivem jsou delikátní tvary a třpytivé odlesky, je dokonalým zosobněním této vize.

Sklenky na víno i sekt dekorují zlaté paprsky, které se rozzáří ve svitu svíček. Sofistikovanou slavnostní tabuli doplní čistý moderní design bíle glazovaných mís a talířů s jemnou zlatou linkou. 

Vánoce po Skandinávsku

Svátky jsou obdobím štěstí a zábavy. Vpusťte oba vítané hosty do svého domova díky kolekci, jež se inspirovala u profesionálů v dekoru – ve Švédsku. Vonné svíčky, stejně jako propracované vánoční motivy sobů a srdcí na polštářích, na vás dýchnou rodinným klidem a štěstím.

Zachumlejte se během mrazivých zimních večerů do hřejivých plédů a užijte si domácí pohodlí v té nejkrásnější podobě. 

Vánoce plné stylových drobností 

Do bytu i jako dárek pod stromeček... Takové svátky budou jen a jen vaše.

 

https://www.ffmoda.com/cz/ff-home/