Essence2

26.12.2018 15:52

Šikovně se nalíčit už dnes umí skoro každá žena či dívka. Jen k tomu potřebuje ty správné nástroje, musí vědět co si vybrat, aby líčení bylo opravdu cool, v duchu stávajících kosmetických trendů.

A právě to představuje essence – trendy, originalitu a vysokou kvalitu. Nová  kolekce podzim/zima přináší mnoho nových zajímavých must-have produktů, které stále drží krok s nejaktuálnějšími trendy: melted chrome a kawaii. Ale stále se můžete těšit také na holografické a třpytivé („get your glitter on“) styly.

     V hlavní roli oči

Essence nabízí hned několik druhů očních stínů. Jsou soustředěny buď do čtyř tematických paletek oči & obličej v designovém papírovém balení vždy spolu s tvářenkou a rozjasňovačem, který ladí s odstíny očních stínů nebo jako solitéry essence oční stíny my must haves holo powder.

Tak se dají snadno prázdné paletky doplnit o další trendové odstíny. Zajímavé jsou i oční stíny melted chrome. Nabízejí pružnou texturu, odlesky roztaveného kovu a dlouhodobou výdrž. V odstínech stříbrné, bronzové, hnědé, růžové, béžové a fialkové se ukrývají všechny současné trendy barvy. 

Tím ale nabídka není uzavřena. Vybrat je možné z dalších specialit, jako jsou paletky na obočí, browfessional 4v1, Tekuté oční linky melted chrome pro tenké i výraznější linky ve výrazných metalických odstínech, stříbrné, růžové a burgundy. A rozhodně stojí za to poohlédnout se vedle řasenky i po tom nejšikovnějším štětečku, který každé líčení očí usnadní.

Na rtech záleží

Tekutá rtěnka melted chrome zaručuje intenzivní barvy a metalický efekt. Zářivá bronzová, odstíny červené nebo fialové vytvoří metalický voděodolný efekt. Vždy po ruce může být balzám na rty aww my cuties kiss meeh, ale také specialita v podobě rtěnky insta-care, kombinace barevné rtěnky a pečujícího balzámu. Odstíny fialové nebo hnědé zaručují dokonalé barevné odlesky, praktické balení v tyčince zase snadnou aplikaci.

A co nehty?

Essence nabízí i zajímavou vychytávku pigment na nehty melted chrome Pigment vytvoří trendy barevný a pochromovaný efekt, který jen tak žádný lak nedokáže. Jak na to? Aplikuje se na jakýkoliv lak na nehty v okamžiku, kdy je první vrstva téměř zaschlá. Pak se přetře speciálním krycím lakem melted chrom pro patřičné zafixování.

 

< Zpět