ESSENCE

14.02.2018 10:37

Se značkou essence má zkušenost většina dívek a pro mnohé z nich to byla první dekorativní kosmetika, kterou vyzkoušely. 

Ale díky trendy produktům, široké škále odstínů a kvalitním formulím si kosmetiku essence oblíbily všechny ženy bez ohledu na věku.

 

Ve stojanech naleznete 2x ročně spoustu novinek za dostupnou cenu, všechny inspirují k hravosti a originálnímu stylu. 

Značka essence neinvestuje spousty peněz do reklamních kampaní, naopak je  vkládá do neustálého vývoje kvalitnějších a kvalitnějších produktů. 

Při výrobě jsou vždy striktně dodržovány mezinárodní směrnice. Důležitým pilířem kontaktu se zákazníky je upřímnost, složení výrobků vždy naleznete v brožurce u každého stojanu nebo také na webové stránce www.essence.eu/cz
Kosmetika essence navíc není testována na zvířatech!

Značka essence nabízí paletky očních stínů, rtěnky, řasenky, tužky na linky i na  obočí, rozjasňovače a tvářenky, laky na nehty i make-upy různých textur. 

Tuto kosmetiku si tak oblíbí nejen milovnice výrazně nalíčených rtů a dokonalého sjednoceného obličeje bez nedokonalostí, a na své si přijdou i vyznavačky perfektně upravených nehtů a výrazně nalíčeného obočí, které drží tvar celý den. 

Široká nabídka dekorativní kosmetiky v různých barvách i texturách poskytuje každému přesně to, co právě hledá a potřebuje.

 

 

Výherci:

Dana Macáková, Praha

Jana Pospíšilová, Prostějov

Hana Havlíčková, Děčín