Dr. Max

05.07.2016 09:34

                 

O co soutěžíme

Uriage Eau Thermale Bariésun spray SPF 50+, hypoalergenní opalovací spray i pro nejcitlivější pokožku

Spray poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením a odolnost vůči vnějším vlivům. Snadno se nanáší a rychle vstřebává. Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Aquaspongines ® ve spojení s Termální vodou Uriage intenzivně hydratuje pokožku. Spray je hypoalergenní, bez octocrylenu, parabenů, cinnamátů, alkoholu a bez parfemace. Je vhodné jej aplikovat před sluněním, a poté vždy po koupeli nebo fyzické námaze. 

Druhý výroek bude malým překvapením – výherce najde v balíčku jeden ze dvou následujících přípravků

1. URIAGE Bariésun SPF50+ créme teintée dorée, tónovaný krém – zlatý odstín
Díky výkonnému filtru poskytuje tento krém vysokou ochranu před slunečním zářením. Je vhodný pro každého, kdo nemůže být na slunci, ale touží po přirozeném opálení. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává.
Ochranný komplex spojuje 3 filtry proti UVA a UVB, které působí současně. Jeho jemná textura, dodává pokožce přirozeně zlatavý tón. Aplikujte před sluněním, a poté opakujte vždy po koupání nebo fyzické námaze. Vyhněte se kontaktu s jemnými textiliemi.

2. URIAGE Bariesun SPF30+ Creme minerale, voděodolný krém chrání pokožku před sluncem

Zvlášť uzpůsobené složení krému pro nejjemnější a špatně snášenlivou pleť. Nemastný, rychle se vstřebává, zaručuje maximální ochranu a snášenlivost. Díky komplexu ochranných filtrů je citlivá pokožka optimálně chráněna proti UVA a UVB záření. Obohacený o Aquaspongines a Termální vodu Uriage, poskytuje krém intenzivní ochranu proti vysoušení. Před pobytem na slunci naneste vrstvu krému tak, abyste pokryli celý povrch odhalené pokožky. Aplikaci opakujte zvláště po opocení, plavání či osušení. Přestože jste dobře chráněni, redukujte pobyt na slunci na minimum. Přímému slunci nevystavujte miminka ani děti.          Foto: pixabay a archiv firem

VÝHERCI  

Renata Zetová, Praha 6

Marcela Kubátová, 

Bystřice pod Hostýnem, Věra Kadlecová, Telč