dr.Max 3

30.04.2020 23:13

Soutěž je ukončena

Privátní kosmetická značka Dr.Max Nuance rozšířila svoje portfolio kosmetických řad o další - o řadu Nuance Absolut Caviar and Pearl. Jedinečné složení se vzácnými extrakty z perel a kaviáru a komplexem omlazujících látek stimuluje přirozenou obnovu buněk v pleti a výsledkem je omlazená, vyplněná a rozzářená pleť. 

Nuance Absolut Caviar and Pearl obsahuje denní krém pro normální a smíšenou pleť, denní krém pro suchou pleť, noční krém, oční krém a sérum. Kosmetika je k dostání exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

 

O co soutěžíme?

Soutěžní balíček obsahuje

Nuance Caviar and Pearl Absolute Day Cream denní pleťový krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml. 

Multiaktivní krém Caviar and Pearl s bohatým komplexem přírodních aktivních látek vyplňuje a vypíná pleť, chrání ji a působí proti projevům stárnutí. 

Obsahuje zvláčňující jojobový olej, máslo karité a rostlinné výtažky pro krásu pleti. Výživný extrakt z kaviáru napomáhá obnově pokožky a redukuje známky stárnutí. Pro remineralizaci a rozjasnění pokožky je do formule zakomponován extrakt z perel. Krém je určený pro normální až smíšenou pleť. 

Krém nanášejte ráno na suchou vyčištěnou pokožku a pak jemnými krouživými pohyby ho vetřete do pleti.

 

Dr.Max Betakaroten Forte 15 mg 90 kapslí. 

Dr.Max Betakaroten Forte obsahuje betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitaminu A.

Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému.Je potřebný pro udržení normálního stavu pokožky a zraku.Užívejte 1 kapsli obden během jídla.