dr.Max/3/

12.08.2019 17:06

 

  • Pleťová péče Nuance je vyráběna ve Francii u prvotřídního kosmetického výrobce Alban Muller. Přestože se na vývoji podíleli také francouzští specialisté, jde o českou privátní značku Dr.Max. 

  • Kosmetika je výjimečná tím, že obsahuje řadu cenných aktivních látek, které na pleť prokazatelně fungují a jsou z 97 % čistě přírodní, mnohé v bio kvalitě.

  • Při výrobě nové pečující dermokosmetiky, která vstoupila na trh po třech letech vývoje, se používá přes 50 výhradně přírodních ingrediencí. „Pomocí nejmodernějších vědeckých postupů se podařilo dosáhnout toho, že jsou tyto ingredience obsaženy v krémech jednak v nejvyšší možné čistotě, jednak ve velmi vysokých koncentracích,“ říká šéf projektu NUANCE Miloslav Kupček. „Vysoká koncentrace aktivních látek znamená vysokou účinnost a maximální čistota zase mimořádnou šetrnost k pleti.“ 

  • Při tvorbě NUANCE tým Dr.Max Pharma spolupracoval s francouzskou farmaceutkou Isabelle Katz, špičkovou odbornicí, která je podepsaná pod složením celé řady luxusních kosmetických přípravků.

  • Dermokosmetika NUANCE neobsahuje žádné syntetické chemické přísady jako minerální oleje, parabeny či silikony. Staví na přírodních složkách, tedy rostlinných olejích a výtažcích z rostlin získaných moderní metodou zeodratace, tzn. velmi pomalého vysoušení ve vakuu. Všechny extrakty použité v NUANCE splňují farmaceutický stupeň čistoty. Jde o nejvyšší úroveň kvality složení, které lze dosáhnout jen při dodržení specifických výrobních postupů.

 

O CO SOUTĚŽÍME? 

Každý soutěžní balíček obsahuje:

NUANCE Glamour Beauty oil – Multifunkční olej na obličej, tělo a vlasy s příjemnou vůní exotických květin

Obsahuje komplex přírodních olejů a aktivních látek Lipolami® ER, Lipidami® Centella a Lipidami® Spirulina v nejvyšším stupni koncentrace a čistoty. Regeneruje poškozenou a stresovanou pleť, zjemňuje ji a zvláčňuje. Multifunkční aktivní látka Preparami® ER s extraktem z opuncie chrání buňky před vlivy stresu psychického původu či způsobeného škodlivými vlivy okolního prostředí.Slunečnicový a jojobový olej vyživují, vyhlazují a hydratují pokožku.

Rakytníkový olej podporuje mikrocirkulaci v pokožce a hydratuje ji. Zjemňuje a působí jako silný antioxidant. Navrací pleti elasticitu,pokožku a vlasy regeneruje a chrání je před škodlivými vlivy UV záření.

NUANCE Micellar water normal skin – Micelární voda pro normální a smíšenou pleť

Jemně a zároveň hloubkově čistí a odličuje pleť. Pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje rostlinné extrakty s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty. Komplex přírodních aktivních látek dokonale hydratuje, zklidní a regeneruje. Obsahuje extrakt z papáji, morušovníku bílého a alantoin. Vyčistí pleťí do hloubky. Po použití bude svěží a hladká. Nemusí se oplachovat.