Dr.Max /2/

20.08.2017 11:08

Suchý olej URIAGE Bariésun huile séche SPF30+

Olej pro citlivou pokožku BARIÉSUN nabízí maximální ochranu před slunečním zářením. Dá se použít i na vlasy, chrání je před vysoušením a zachovává jejich přirozenou krásu. Intenzivně hydratuje pleť a má nemastnou texturu. Obsahuje opalovací filtry, které poskytují pokožce vysokou ochranu. Neobsahuje alkohol, je hypoalergenní a nezpůsobuje tvorbu komedonů.

Použití: Aplikujte před sluněním a opakujte každé 2 hodiny a vždy po koupání či fyzické námaze. Vyhněte se kontaktu s očima.

Hydratační krém na opalování pro citlivou pleť EQUILIBRIA Sun BABY SPF 50+ krém
Hydratační krém na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF50+ pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, pantenol a vitamín E. Je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Lehko se roztírá, nemastí. Zvlhčuje a ošetřuje, je vhodný při cestě do hor i k moři. Dermatologicky testované. Testované na voděodolnost.

Použití: Přípravek dávkujte v dostatečném množství na celé tělo. Rovnoměrně vetřete do pokožky 15-30 minut před začátkem slunění. Na udžení  ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Chcete vyzkoušet účinky špičkové dermokosmetiky Uriage a Equilibria od Dr. Max?

Otázka, kterou vám chceme položit, je tak trochu ze světa módy. Stačí na ni správně odpovědět a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka:
Která známá česká módní návrhářka vytvořila uniformu pro poradkyně v dermokoutcích Dr.Max?

1. Taťána Kováříková

2. Klára Nademlýnská

3. Beáta Rajská

Správnou odpověď zašlete na soutez@lady-in.cz do 19.8. 2017. Tři vylosovaní výherci si speciální přípravky od Dr.Max mohou přibalit na dovolenou.

 
VÝHERCI: 
Lucie Kozáková,  Pardubice
Eva Fialová, Sázava

Jiřina Mitasová, Hranice