dr. Gaye

01.03.2016 15:15

  SOUTĚŽ dr. Gaye

Léčivé a kosmetické výrobky Dr. Gaye

 

Produkty Dr. Gaye jsou přírodní léčivé a kosmetické přípravky vyráběné převážně z afrických surovin, jako je semeno shea za stromu karité, habešský pepř, ibišek pravý a sůl z růžového jezera.

Výrobky zaměřené na  regeneraci kůže, odstranění bolestí a ztuhlosti kloubů, detoxikaci organismu a antiaging se vyrábějí v ČR již 14 let.

Dr. Gaye sám dohlíží na výběr těch nejkvalitnějších afrických surovin , které pak dováží do České republiky .

Vychází z dokonalé orientace v etnofarmakologii. Široká škála produktů je doporučena pro každodenní použití u dospělých i dětí.

Přípravky značky Dr.GAYE, mezi které patří nejrůznější krémy, oleje, emulze a soli, obsahují vysoký podíl shea másla (získává se tradičním způsobem ze semen stromu karité). Chrání pokožku, hydratují ji a podporují procesy hojení, také zlepšuje přirozenou ochranu kůže.

Máslo shea se získává ze semen stromu karité neboli máslovníku.

Strom, vysoký dva až dvacet metrů, roste divoce bez šlechtění a hnojení v africké savaně, v pásmu řeky Senegal až po Nil. Plody začíná dávat po 25 letech, jednou za rok, vždy v květnu nebo v červnu.

Máslo z máslovníku afrického získané tradičním způsobem je koncentrátem nenasycených mastných kyselin, vitaminů, karotenů, rostlinných sterolů a soli kyseliny skořicové.

Shea máslo neboli karité se používá nejvíce v potravinářství, v péči o kůži a vlasy a při léčbě kožních problémů.

 „My zpracováváme plody máslovníku tradičním způsobem – vzniká tak Shea oil, olej na ochranu, hydrataci a podporu hojení pokožky – a Shea butter,máslo, které je vhodné na ochranu před mrazem, smogem, větrem a chemickými dráždivými látkami, ale též na podporu hojení pokožky a jako ochrana proti předčasnému stárnutí,“ říká MUDr. Gaye.

 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Z kterého kontinentu pochází strom Karité (máslovník), který slouží k výrobě shea butter nebo shea oil?

a) Austrálie

b) Afrika

c) Asie

 

Odpovědi zasílejte na soutez@lady-in.cz 

do  29. února 2016

 

 TIP  

  

Mezi velmi vyhledávané výrobky Dr. Gaye patří Karitol. Základem regeneračního masážního krému, který pomáhá při bolestech zad, kloubů, ztuhlosti svalů nebo při otocích, je xylopia, tedy habešský pepř. Karitol si také skvěle poradí se vstřebáváním otoků nebo modřin po chirurgických či kosmetických zákrocích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                     Více informací naleznete na www.medinatur.cz, www.karitol.cz

 

POZOR!!
Všichni naši čtenáři mají do konce trvání  soutěže 10% slevu na výrobky dr. Gaye. 

Slevový kód je Lady-in. 

Podívejte se do internetového obchodu https://medinatur.cz/category/vyrobky/shea-vyrobky/