Domdeco

13.07.2018 09:28

Francouzská přírodní kosmetika Jeanne en Provence patří k nejprodávanějším kosmetickým přípravkům nabízeným společností Domdeco. Připomíná vůni jedinečné atmosféry jihovýchodní Francie, však se také luxusní produkty Jeanne en Provence vyrábí v rodinné firmě v městečku Grasse, které je považováno za hlavní město parfémů.

Zakladatel firmy, Bernard Perrin v roce 1978 vytvořil svou společnost s cílem nabízet vysoce kvalitní francouzské parfémy ze surovin typických pro oblast Provence. Jeho syn Thibaud se v roce 2012 rozhodl obohatit nabídku i o přírodní kosmetiku. Kvalitní, pečující a autentickou, která dokáže příjemně provonět pleť. Dýchá z ní vůně esenciálních olejů a rostlin typických pro okolí Grasse.

S rostoucí oblibou přírodní kosmetiky okouzluje značka Jeanne en Provence stále větší počet milovníků květin i Provence.

O co soutěžíme


Jeanne en Provence Krém na ruce – Podmanivá růže

Extra výživný krém s podmanivou vůní růže, vhodný i pro velmi suchou pokožku.Květinové tóny připomínající dech rozkvetlých záhonů růží. 

Krém se dobře vstřebává a díky jeho působení jsou ruce i nehty jemné, pružné, hydratované a provoněné, bez nepříjemného lepkavého pocitu. 

Obohacen o extrakt z růže a šalvěje, 95% ingrediencí je přírodního původu.

Jeanne en Provence Mýdlo – Pivoňka

Luxusní hydratační mýdlo s jemnou vůní pivoněk. Navodí pocit pohody a svěžesti, doprovází jej jemná vůně. Neobsahuje parabeny.

 

Sprchový Olej – Bambucké máslo a Med 

Výživný sprchový olej s vůní bambuckého másla a medu.  Obsahuje rostlinný glycerin, organický olivový olej z Provence, bambucké máslo, přírodní extrakt z medu. Jemně čistí, vyživuje pokožku a zanechává ji krásně provoněnou.