DIAMOND ROSE

04.10.2019 11:58

I když jsme se během léta své pokožce dostatečně věnovaly, nebylo to nejspíš dost. Letní měsíce jsou pro pleť zkrátka velká zátěž. Vysoké teploty, chlorovaná voda a silné sluneční záření mohou pokožku nadměrně vysušovat. 

Ztráta vody způsobuje dehydrataci a ta se na pleti velmi rychle projeví. Bleskurychle se objevují jemné linky a vrásky, pleť působí mdle a unaveně. Nedá se nic dělat, nastal ten správný čas pro hloubkovou hydrataci a výživu!

Nová řada Diamond Rose od bulharské přírodní kosmetiky Biofresh nabízí sedmnáct skvělých produktů, určených ke komplexní péči o celé tělo. Produkty Diamond Rose jsou vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Neobsahují parabeny ani jiné konzervační agresivní látky.

O co soutěžíme

Růžová voda z bílé růže 100% přírodní voda získaná z okvětních listů bílé růže. 

Charakterizuje ji jemná květinová vůně a tonizující účinky na pleť. Zároveň je skvělým pomocníkem při péči o pokožku celého těla.

Regenerační krém na ruce složení tohoto krému, bylo speciálně vyvinuté k obnově suché a popraskané pokožky rukou. 

Zároveň rukám dodává ochranu na několik hodin. Je skvělým pomocníkem pro ruce hodně namáhané nebo vystavené častému namáčení.

Den & noc krémové sérumobsahuje formuli poskytující 24 hodinovou péči. 

Během dne chrání pokožku před vnějšími škodlivými vlivy a zajišťuje potřebnou hydrataci. 

V noci stimuluje přirozenou regeneraci a zbavuje pokožku stresu z celého dne.

 

INTERNETOVÝ  OBCHOD www.bioruze.cz  soustřeďuje na svých stránkách přírodní i Bio kosmetiku. 

Hlavní účinné složky v kosmetických liniích jsou růžový olej, růžová voda, probiotika Lactobacillus Bulgaricus, a mnoho dalších. 

V nabídce najdete produkty ze společnosti Biofresh, Milva, Ikar, Wooden Spoon, Alteya Organics z Bulharska pro Českou a Slovenskou republiku.

Produkty pocházejí z růžového údolí v Bulharsku, kde se vyrábí růžový olej a následně se exportuje do celého světa.