Dermedic2

08.08.2021 08:50

Soutěž je ukončena!

S přicházejícím létem je pokožka častěji vystavována přímému slunečnímu záření, vodě a větru, a tak potřebuje tu nejlepší péči a ochranu a samozřejmě i hydrataci. 

Značka Dermedic se specializuje na dermokosmetiku, výrobky můžete zakoupit zejména v lékárnách. Produkty Dermedic slouží nejen ke zkrášlení a pěstění pleti, ale i k doplňkovému ošetření řady kožních obtíží, jako je citlivá či dehydrovaná pokožka, rozšířené žilky, dermatitida. 

Dermokosmetika prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti, je velmi účinná a šetrná. Přípravky obsahují vedle čisté artéské termální vody s bohatým obsahem  křemíku také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu, vitaminy a další složky potřebné pro pěstění pleti.

Značka Dermedic vyvíjí nové přípravky, včetně šetrných přípravků pro děti. Hloubkově hydratační kosmetika Dermedic Hydrain3 Hialuro ošetří suchou i problematickou pleť.
 

O co soutěžíme?

Denní krém Dermedic Hydrain3 Hialuro

Denní krém s SPF 15 obnovuje přirozenou hydratační rovnováhu a zároveň poskytuje ochranu před slunečním zářením. Napomáhá zpomalit proces stárnutí pleti, dodává jí pružnost a vláčnost, připravuje pokožku na nanesení make-upu a neucpává póry. Je vhodný zejména pro suchou a dehydratovanou pleť.

 

Ultra hydratační tělové máslo Dermedic Hydrain3 Hialuro