Dermedic

18.05.2021 18:45

Soutěž byla ukončena

Dermokosmetika DERMEDIC byla vytvořena na základě zkušeností dermatologů. Vychází vstříc speciálním potřebám pleti, například citlivé, dehydrované, problematické, s rozšířenými žilkami atd. 

Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem. Kosmetika DERMEDIC má několik řad.

 

  O CO SOUTĚŽÍME

Přípravky z řady Dermedic Hydrain3, o které budeme soutěžit, jsou určeny pro vysušenou pokožku, vyžadující intenzivní hydratační péči. Díky obsahu kyseliny hyaluronové pokožku do hloubky hydratují, zpomalují proces stárnutí, pomáhají kožním tkáním získat pružnost.

 

Dermedic Hydrain3 Hialuro Micelární voda

Obsahuje termální vodu a kyselinu hyaluronovou. 

Zajistí důkladné odlíčení, zbaví pleť nečistot a odumřelých buněk, pokožku zklidňuje a umožňuje lepší vstřebávání hydratačních přípravků. 

Brání přílišnému vysušování pleti. Neucpává póry a nezanechává na pokožce film. 

Micelární voda Dermedic je oftamologicky testovaná, takže nedráždí oči, navíc je hypoalergenní.

 

Dermedic Hydrain3 Hialuro Hydratační krém s hloubkovým účinkem SPF 15

Krém pro suchou a velmi suchou pleť intenzivně a hloubkově hydratuje, vrací jí schopnost hydratace, obnovuje rovnováhu a díky obsahu glycerinu také zadržuje vodu v pokožce. Obsažená kyselina hyaluronová napomáhá zpomalit proces stárnutí a dodává pleti pružnost a vláčnost.

Hydratační pleťové sérum pro suchou až velmi suchou pleť Dermedic Hydrain3 Hialuro

Sérum s 15%, tedy nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové v kosmetických přípravcích, intenzivně hydratuje obličej, krk i dekolt.

Okamžitě vyhlazuje pokožku, zpevňuje a chrání před předčasným stárnutím. Mandlový olej přispívá k vyživení a zklidnění pokožky, podporuje její pružnost. 

Vitamin E neutralizuje volné radikály, čímž chrání proti oxidaci, narušování lipidů pokožky a kolagenových a elastinových vláken kůže. V důsledku účinné ochrany proti volným radikálům působí vitamin E i proti stařeckým a degenerativním změnám pokožky.

Pro podporu maximální účinnosti je sérum přizpůsobeno pro denní i noční použití. Rovnoměrně naneste na pleť obličeje, krku a dekoltu a nechte vstřebat.