Dermacol9

10.09.2017 00:21

Nestíháte se opalovat nebo o vylehávání na slunci prostě nestojíte? 

A nebo vám při odhalování nohou vadí prosvítající žilky a celulitida?

Díky voděodolnému make-upu, který je nyní dostupný už v šesti odstínech, si ale snadno můžete dopřát efektní retuš svého těla na počkání.

  • Společnost Dermacol přidala ke stávajícím loňským odstínům hned čtyři nové. 

  • Perfekt Body Make-up dokáže překrýt nechtěné modřinky a jiné nedostatky na vzhledu pokožky, sjednocuje její barevný tón a dodává tělu efekt opálení ihned po nanesení.

  •  Když ho použijete na nohy, budou působit štíhleji, což je bonus, který ocení každá žena. Pravidelným používáním své pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu.

  • Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje a vyživuje. 

  • Posilující komplex rostlinných extraktů FIRMIDERM® (mandlovník mořský, bez černý, dub portugalský) zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zabraňuje jejímu ochabování a podporuje mikrocirkulaci. 

  • Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane® poskytuje kůži ochranu proti volným radikálům, předčasnému stárnutí a ochabování. Komplex rostlinných extraktů Polyplant anti-celulide (chaluha bublinatá, břečťan, hořký pomeranč, rozmarýn, pupečník asijský) zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vznik otoků a rozšířených žilek.

Přiměřené množství krému aplikujte na místa, která chcete zakrýt a důkladně rozetřete. 

Než se oblečete, počkejte, až se přípravek vstřebá do pokožky. Perfect Body Make-up je omyvatelný vodou a sprchovým gelem.

Jak používat ?

Přiměřené množství krému aplikujte na místa, která chcete zakrýt a důkladně rozetřete. Než se oblečete, počkejte, až se přípravek vstřebá do pokožky. Perfect Body Make-up je omyvatelný vodou a sprchovým gelem.

Výherci

Dárek  Dermacol tedy  vyhrávají tito   výherci :

Miloš Novotný  Lázně  Bohdaneč

Libuše Havlová  Sychrov

Vika Nosková Semily