Loreal2

25.07.2016 20:04

 

O co soutěžíme? 

Každý, kdo správně zodpoví naši soutěžní otázku, má šanci vyhrát jeden z osmi balíčků vlasové kosmetiky, bez které se v horkém a slunečném létě prostě neobejdete. Co obsahují?

SOLAR SUBLIME Ochranný sprej

K ochraně vlasů během pobytu na slunci.Transparentní ochranný sprej pro každodenní použití, bez oplachování, aplikuje se před pobytem na slunci i kdykoli během něj. 

SOLAR SUBLIME Regenerační a vyživující maska

Maska na vlasy dodává vlasovému vláknu vlhkost a pružnost. Regeneruje jej po vystavení UV záření a dalším nepříznivým vlivům. 

SOLAR SUBLIME Regenerační a ochranný šampon

Přípravek je určen k výživě slunci vystavovaných vlasů. 

 

Sluneční záření, kterému se v letních měsících nevyhneme, ať už trávíme prázdniny kdekoliv, nepůsobí jen na naši kůži ale i na naše vlasy. 

A když se k tomu ještě přidají další externí vlivy, jako je mořská nebo chlorovaná voda, vlasy jsou zcitlivěné a potřebují ochranu a výživu.

Proto je důležité vlasy v létě chránit a pečovat o ně. Pro tuto péči je určena řada L’Oréal Professionnel SOLAR SUBLIME.

Tato speciální letní řada obsahuje technologii MEXORYL S.O UV PROTECT, což je patentovaná molekula, která vytváří na povrchu vlasu mikroskopický ochranný film. Ten chrání zdraví a krásu vašich vlasů. 

SOLAR SUBLIME zahrnuje produkty určené k ochraně vlasů během pobytu na slunci v podobě ochranného spreje, tak i šampon a masku, které aplikujte po slunění nebo po jakémkoliv pobytu na slunci.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

SOLAR SUBLIME Regenerační a ochranný šampon

Je určen k  výživě slunci vystavovaných vlasů. Cena 249 Kč, 250 ml