Dermacol11

24.05.2019 13:47

       

Co ženám na pleti obličeje nejvíc vadí? Nejčastější odpověď  asi bude  vrásky. Nemusí být ještě ani příliš hluboké, ale jakmile se objeví, nastává nikdy nekončící souboj.

Udržet pleť v kondici, hydratovanou a pružnou, to stojí s postupujícím věkem stále více námahy a pečlivé péče. Ale není potřeba se hroutit! Společníci v podobě vhodně zvolené kosmetiky udělají velkou část práce za nás.

Kosmetická řada Collagen + intensive rejuvenating nabízí díky vysokému obsahu kolagenu komplexní péči o pleť od 35-ti let. Intenzivní noční i denní krém, pleťová maska a eye & lip cream se postarají, aby vrásky a nedostatky pleti ovlivněné věkem nedostávaly příliš velkou  šanci.

 

O co soutěžíme?

Intenzivní omlazující denní krém z řady Collagen +

Speciálně vyvinutý krém pro vyhlazení a intenzivní omlazení pleti. Hydratuje pokožku, výrazně redukuje hloubku vrásek a zpevňuje kontury obličeje. 

Vysoký obsah kolagenu a extraktu z mořských řas pleť vypíná a obnovuje její pružnost a svěžest. Krém se výborně roztírá a je vhodný i jako podklad pod make-up. SPF 10.

Intenzivní omlazující noční krém z řady Collagen +

Vysoce účinný omlazující noční krém s vysokým obsahem kolagenu poskytuje pleti péči během spánku. Redukuje hluboké vrásky, pleť vypíná a zjemňuje. 

Pravidelným používáním se pleti navrací pružnost, energie a mladistvý vzhled.

 

Intenzivní omlazující maska řady Collagen +

Vysoce účinná maska s kolagenem a extraktem z mořské řasy pokožku hydratuje, vypíná a omlazuje. 

Po použití se postará, aby  pleť byla na dotek příjemná a působila odpočatým a mladistvějším dojmem.

 

Ilustrační foto nahoře: marin/Freedigitalhotos