Dermacol18

11.12.2021 16:56

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Zimní měsíce jsou náročné nejenom pro naši pleť nebo vlasy,  ale i pokožku na rukou a nehty.  Že je chladné a často i mrazivé počasí nepříjemné, není žádná novinka. 

Kůže reaguje po svém a může se nepříjemně vysušovat, což vede k praskání a záděrám. Pobyt venku bez rukavic může navíc  ovlivnit i  její barvu. Ruce pak bývají zarudlé a také drsné. Potřebují pak nejen pečlivou péči v podobě kvalitního krému, ale i speciálních olejíčků, které ošetřují nehty a nehtové lůžko.

   

Co rukám prospěje? 

  • Mít po ruce vhodný krém je nutnost. Pořiďte si jich hned několik a uložte je tak, aby byly vždy na dosah – doma, v kabelce, v práci.

  • Rozhodně nepodceňujte  nákup rukavic. Vždy, když jdete z tepla do zimy, byť jen na skok, se opravdu hodí. A samozřejmě by měly chránit ruce při zimních radovánkách. Koulovačka bez rukavic vede k tomu, že se kůže namočí a chlad ji rozhodně nebude šetřit.

  • Ošetřujte nehtovou kůžičku alespoň jednou týdně. Dokonalé zvláčnění vhodným olejíčkem předchází praskání a tvorbě záděr,  masáž nehtového lůžka i rukou samotných přispívá k dobré kondici jak nehtů, tak i pokožky.

  • Dopřejte rukám čas od času i výživnou masku. Stačí ta, co používáte na obličej. Kůže získá vitaminy, hydrataci a zpomalí se její stárnutí.

       

  O co co soutěžíme?

Vyživující oleje Dermacol nehty i jejich okolí hydratují a posilují. Zjemňující olejíček s květy heřmánku a vitaminy A a E poskytuje nehtům a nehtovému okolí extra vyživující péči.

Gel s růžovým olejem se postará o zjemnění kůžičky a ochrání ji před tvorbou záděr.

Krém na ruce s pumpičkou – heřmánek doplní voňavou péči o ruce, obnovuje ochrannou bariéru a zklidňuje při podráždění.