Dermacol17

09.10.2021 08:27

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Skončily dovolené a prázdniny. Všichni se postupně více či méně ochotně vracíme do běžného rytmu našeho života. Přichází tak i čas dát pleti potřebnou dávku vhodné péče, kterou jsme v létě trochu ošidili.

Vedle denních a nočních krémů jí rozhodně prospějí i speciální séra. Vylepší stávající vrásky, předcházejí vzniku dalších a dodají pleti potřebnou vlhkost. Samozřejmě že mají i liftingový efekt Jejich složkou může být kolagen nebo kyselina hyaluronová a výsledný efekt zvýšené péče bude brzy v zrcadle vidět. 

Rozhodně se hodí i nejrůznější pleťové masky. Poslouží k oživení pleti, k vypnutí, výživě nejohroženějších partií obličeje i osvěžení pokožky. Aplikace pleťových masek je příjemná, snadná a i když nemáte teď čas hned vyrazit ke kosmetičce, s jejich pomocí se dokáže brzy vrátit do vyrovnané polohy i pleť, které jsme v letních měsících možná až příliš dopřávali slunce. Určitě to po krušném jaru potřebovala, ale přemíra slunce kůži vysušuje a podílí se na jejím předčasném stárnutí.

O co soutěžíme

Balíček kosmetických přípravků Dermacol tedy může být přesně tím, co nyní pro ošetření pleti potřebujeme.


  • Dermacol Remodelační protivráskové sérum 3D Hyaluron Therapy je luxusní 14denní kúra, po které bude pleť pružnější a pevnější a dostatečně hydratovaná. Je to doslova „zlatý elixír“ pro mladší vzhled každé pleti.

  • Kyselina Hyaluronová je obsažena i v Dermacol vypínací slupovací masce Collagen plus, která navíc obsahuje i kolagen, mořské řasy a panthenol. Zajistí regeneraci a plnější a pevnější kontury pleti.

  • Pro mladistvý vzhled je nezbytné i správné líčení. Pro hluboký pohled vyzkoušejte Dermacol 3D mono oční metalický stín, který můžete používat za sucha i namokro a vydrží bez poškození až 12 hodin