Dermacol16

08.03.2021 19:43

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Chráníme své zdraví, staráme se o posilování imunity, ale ruku na srdce, jak moc se věnujeme péči o vlastní půvab? V každodenním shonu a množství povinností to někdy trochu zaskřípe a pokulhává, je tedy nejvyšší čas na změnu. Impulzem k ní může být i jeden z jarních svátků určených ženám. Po Valentýnovi přichází Mezinárodní den žen. Dostanete dárek? Pokud ne, nevadí! Můžete ho vyhrát!

Péče o pokožku je běh na dlouhou trať. Vždyť pleť zanedbaná, dehydratovaná a nehezká se nedá ukrýt pod sebelepším make-upem ba ani pod rouškou.

Naše kůže tedy potřebuje takové přípravky, které se postarají o komplexní péči a budou své účinky kombinovat a vrstvit. Vedle čistících přípravků, masek a krémů patří k nejpřitažlivější a nejžádanější kosmetika určená k ochraně pleti proti prohlubování vrásek, ať už vzniknou kdekoli. A také oční krémy k ošetřování tenké a citlivé pokožky kolem očí.

O co soutěžíme

Dárků není nikdy dost. Pro blížící se svátek žen jsme pro vás připravili soutěž, která otevře třem vylosovaným výhercům cestu ke kosmetickým dárkům, zaměřeným na péči o pleť. Věnuje je kosmetická firma Dermacol a Studio Danah. 

Dva výherci  získají některé vybrané  přípravky z kosmetické řady Dermacol Cannabis, která využívá účinků konopného oleje lisovaného zastudena. Řada obsahuje uklidňující CBD sérum s výtažkem z konopí, Hydratační pleťový krém, Čistící krém na tvář, Detoxikační jílovou masku pro problematickou a mastnou pleť, Balzám na rty, Tělové mlékoTělové máslo a Intimní mycí elmulzi

www.dermacol.cz

Pro třetího výherce připravilo dárek studio Danah krém Awakening eye cream. Je určen pro péči o oční okolí. Obsahuje etylenglykol, který se podílí na snížení výskytu otoků očí a tmavých kruhů. Zjemní strukturu pokožky, oči budou vypadat odpočinutě.   www.studiodanah .cz