Dermacol15

14.02.2021 21:35

Soutěž byla ukončena!

Zima si žádá speciální péči o pleť  obličeje i celého těla. Pobyt v chladu, vlhku a větru, který střídáme se suchým teplem v místnostech, může pleť dráždit. Zvlášť, jestli je citlivější nebo momentálně podrážděnější. 

Doplňujte kolagen

Pokožka mívá v zimě sklon k přesušování, nesvědčí jí prudké změny teploty. Vyhněte se při čištění přípravkům s obsahem alkoholu, a poohlédněte se po kosmetice výživnější a s dobře vstřebatelnou texturou.

Horolezkyně Klára Kolouchová, první Češka, která zdolala tři nejvyšší hory světa a vystoupala na Mount Everest, Kančendžengu i legendární K2, se na horách neobejde bez krémů s vysokým ochranným faktorem a pořádnou dávku kolagenu. 

„Kolagenu nám bohužel stále ubývá. Nejen věkem, ale i vlivem UV záření, které je ve vyšších nadmořských výškách ještě intenzivnější. Proto je potřeba ho v pleti doplňovat,“ prozrazuje sportovkyně, která si oblíbila růžovou řadu Dermacol Collagen+. 

Mým favoritem je intenzivní kolagenové sérum v praktické tubě, to mám neustále u sebe a používám ho jako rychlou pomoc i během dne. Vypíná a vyhlazuje unavenou pleť.


Krém s vysokým obsahem kolagenu hydratuje a redukuje hloubku vrásek, zpevňuje kontury tváře. 

Intenzivní omlazující sérum obsahuje přírodní kolagen i kyselinu hyaluronovou, které spolu s dalšími látkami bojují proti stárnutí. Redukuje vrásky a pomáhá předcházet vzniku nových, vypíná a vrací pevnost.

Omezte používání mýdla

Milujeme horkou koupel či sprchu, ale teplá voda může kůži vysušovat. K očistě nepoužívejte mýdlo, vyberte si krémový sprchový gel a po koupeli pokožku nakrémujte. Ideální jsou tělové oleje či másla.

Sprchový krém Flower Shower s vůní frézie bez obsahu mýdla čistí, hydratuje ji a posiluje její ochrannou bariéru. Nezpůsobuje vysoušení pokožky

Tělové máslo Flower Shower marocká růže má jemnou našlehanou texturu. Ošetřuje, vyživuje bez pocitu mastnoty.

 

&n