Dermacol13

15.06.2020 17:30

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Aby pleť vypadala mladě a svěže, potřebuje průběžnou péči, pravidelné čištění, které ji zbavuje všech nečistot i zbytků dekorativní kosmetiky a dostatečnou hydrataci i přísun podpůrných vyživujících látek. Jen tak zajistíme její správné fungování, ochranu před předčasným stárnutím, viditelnými vráskami, ztrátou pružnosti a svěžesti. Unavená a dehydrovaná pleť nevypadá dobře a zbytečně vadne.

Řada Dermacol Collagen plus Intensive rejuvenating 

obsahuje všechny přípravky, potřebné pro dokonalou péči o zatěžovanou pleť, zejména 35 +. Denní a noční krém, oční krém, intenzivní sérum pro omlazení pleti i masku. Pečuje o namáhanou pokožku vystavenou negativním vlivům okolí i prvním příznakům stárnutí.
 

O co soutěžíme?

Dárkový balíček obsahuje tři přípravky z řady Collagen Plus Intensive.
 

 

Collagen Plus Intensive Rejuvenating Night Cream

Účinný omlazující noční krém s obsahem kolagenu poskytuje pleti optimální péči během spánku. Redukuje hluboké vrásky, pleť vypíná a zjemňuje. Vyživující složení s vysokým obsahem kolagenu, extraktu z mořských řas a dalších aktivních látek pokožku chrání a hydratuje. Pleti vrací pružnost, energii a mladistvý vzhled.


Collagen Plus Intensive Rejuvenating Day Cream
Speciálně vyvinutý krém pro vyhlazení a intenzivní omlazení pleti. Hydratuje pokožku, výrazně redukuje hloubku vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Vysoký obsah kolagenu a extraktu z mořských řas pleť vypíná a obnovuje její pružnost a svěžest. Krém se výborně roztírá a je vhodný i jako podklad pod make-up

 

Collagen Plus Intensive Rejuvenating Face Mask
Maska s kolagenem a extraktem z mořské řasy pokožku hydratuje, vypíná a omlazuje. Po použití je pleť na dotek příjemná, působí odpočatým a mladistvějším dojmem. Doplňuje se s dalšími produkty řady Collagen+.