Dermacol12

20.10.2019 11:32

Přichází čas pečování! Letní dovolené už pro většinu z nás definitivně skončily a tím i krátká a výjimečná doba lenošení. Přiznáte si, že jste svou pleť i pokožku v uplynulých měsících přece jen trochu zanedbávaly? Je nejvyšší čas to napravit.


I když v prázdninových měsících už snad každý dbá na dostatečnou ochranu kůže před UV zářením – aby nezhrubla a nespálila se, aby se na ní zbytečně netvořily pigmentové skvrny, problémy mohou zvolna a nenápadně narůstat i jinde na těle.

Vezmou na sebe podobu strií a celulitidy, vadnoucí kůže v dekoltu nebo přemíry odumřelých kožních buněk, které pleť a pokožku zatěžují a urychlují stárnutí. Pečující balíček, který je tentokrát ve hře, pomůže vzhled kůže na celém těle hodně vylepšit.

O co hrajeme?

Tři přípravky, dva z nové kosmetické řady Active, které se zaměřují na hlavní nedokonalosti pokožky, pomocí pravidelné péče dokáží vzhled kůže viditelně zlepšit a napravit i drobné nedostatky a zanedbání.

Antistresový peeling Hrozny s limetkou Aroma Ritual

Jemný tělový peeling šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím krystalků cukru. Čistí, vyhlazuje a vrací pokožce těla vitalitu. Olej z hroznových jadérek podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Zpevňující péče na dekolt a poprsí Push up

Přípravek na zpevnění pokožky prsou a dekoltu. Bohatá receptura s extraktem z mořských řas a komplexem rostlinných extraktů

FIRMIDERM navrací pokožce pružnost, ale zároveň působí i jako prevence jejího ochabovaní.

Péče proti celulitidě a striím Love My Body

Účinný přípravek proti vaskulárním nedokonalostem (červené žilky), striím a celulitidě. Obsahuje látku Dermochlorella, která stimuluje vznik hlavních složek kůže, jako je kolagen, elastin a laminin a brání jejich degradaci. Další komplex rostlinných extraktů (chaluha, břečťan, rozmarýn, pupečník asijský) zlepšuje projevy celulitidy. Kyselina hyaluronová dodává pokožce potřebnou  hydrataci.