Dermacol

03.12.2015 21:08

        

  o tři dárkové balíčky Mega Lashes

Dermacol patří k tradičním a nejoblíbenějším značkám na českém trhu. Před Vánoci si mnoho jejích příznivců oblíbilo i dárkové balíčky s kosmetikou, ve kterých se tradičně objevuje výběr nejoblíbenějších produktů i horkých novinek z dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Vždyť kvalitní pleťová kosmetika je základním stavebním kamenem péče o zevnějšek všech žen.

V našich soutěžích jsme se s produkty Dermacol již setkali několikrát, např. s SOS balíčkem péče o rty a ruce v zimě.

Skladba nabízených kosmetických balíčků je koncipována s ohledem na konkrétní potřeby žen i na jejich věkovou kategorii. Např. oblíbená řada AROMA RITUAL přináší do Vaší koupelny nevšední zážitek a už tradičně nechybí ani ve vánočních dárkových baleních.

O co soutěžíme tentokrát:
Oči jsou pro mnohé muže nejpřitažlivější částí ženské tváře, a tak se balíčky dekorativní kosmetiky proto neobejdou bez nejoblíbenějších a nejnovějších řasenek značky Dermacol.
MEGA LASHES – dárkové balení obsahuje řasenku Mega Lashes a Osvěžující hydratační masku na oči

  • Osvěžující hydratační maska na oči perfektně rozjasní celou oblast očního okolí. Gelová chladivá textura a kyselina hyaluronová dodají jemné pokožce potřebnou dávku hydratace a osvěžení. Maska vyhlazuje jemné linky pod očima a zabraňuje jejich vzniku. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Tip na aplikaci: Naneste na očištěnou pleť jemným přitlačením pod oči. Nechte působit 15-20 minut. Vyhněte se kontaktu se sliznicí oka! Po sejmutí masky pleť opláchněte a následně ošetřete očním krémem HYALURON THERAPY 3D EYE & LIP. Masku na oči aplikujte 1-2x týdně.

  • Řasenka Mega Lashes dodá řasám super objem s panoramatickým efektem, nádherně je zvýrazní a rozčeše. Extra odolná a perfektně přilnavá krémová textura obalí řasu po řase a dodá každé řase tloušťku a plnost.

Tip na aplikaci: Kartáček přidržte ve vodorovné poloze a táhněte jím těsně od kořínků ke konečkům tak, aby byly řasy nalíčené po celé jejich délce. Opakujte do dosažení požadovaného objemu řas.